Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     

XIV. Západočeské derby Kyselka-Radošov 3. - 4. 9. 2022 * KPZ a KZVP (CACT)

"Náš oddíl" AG  hájili čtyři Artemisáčci a Nelson

Nelson Golden Victory

 Zkoušky z vodních prací I.cena 141 bodů

Sam - Unequaled Sean O´Pry Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 232 bodů  Zkoušky z vodních prací I.cena 162 bodů v DERBY 5. místo a titul CACT

Queen Cleopatra Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 227 bodů  Zkoušky z vodních prací I.cena 172 bodů v DERBY 4. místo !

Santiago Calatrava Artemis Gold

Podzimní zkoušky  III.cena 200 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 149 bodů v DERBY 18. místo !

Quijote de La Mancha Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 217 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 142 bodů v DERBY 16. místo !

Děkujeme páníčkům za skvělé předvedení našich odchovů, věřte, že  je to krásný pocit 
VÝSLEDKY a vítězové:
SAM a titul CACT

XIV. Západočeské Derby Kyselka 3. - 4. 9. 2022

Kyselka - Radošov
Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodní práce Součet
pořadí
Titul
Poř. Titul Cena Body Poř. Titul Cena Body
1 First Lady Velvet Solaris FCR Kolařová Jolana 5 CACT I. 228 1 CACT I. 172 6 Vítěz Derby
2 Allesy Camian’s GR Jílek Petr Ing. 2 r.CACT I. 232 7   I. 172 9  
3 Chris z Královských teras GR Novák Michal 6   I. 228 3 r.CACT I. 172 9  
4 Queen Cleopatra Artemis Gold GR Kučava Václav 7   I. 227 4   I. 172 11  
5 Unequaled Sean O´Pry Artemis Gold GR Vacek Petr 1 CACT I. 232 11   I. 162 12  
6 Future Princess Magic Spell GR Baslová Jana 10   I. 222 6   I. 172 16  
7 Abeya Ninatey LR Doleželová Nikol 4 CACT I. 228 14   II. 164 18  
8 Dream Max Ricci GR Janská Hana 8   I. 223 10   I. 162 18  
9 Justin z Liblických rákosin GR Lamaczová Iveta 16   II. 207 2 CACT I. 172 18  
10 Walda Misantos GR Hájek Petr 3   I. 232 16   II. 158 19  
11 Carlyn Camian´s GR Pavlík Martin 15   II. 209 5   I. 172 20  
12 Rolling Stones Konsul Lab LR Kuhová Petra Dis. 14   I. 206 8 CACT I. 172 22  
13 Friendly Elizabeth Wild Happiness FCR Ing.Hana Rosochová 11 r.CACT I. 222 17   II. 157 28  
14 Callie Camian´s GR Pavlík Martin 13   I. 214 15   II. 164 28  
15 Valmont Sens Lavrés z Havlova dvora LR Mrázková Lenka 18   III. 202 12 r.CACT I. 158 30  
16 Quijote de La Mancha Artemis Gold GR Šimek Pavel 12   I. 217 20   II. 142 32  
17 Anneke Jarmich - Chalupy LR Šál Jaroslav 17   II. 202 19   II. 143 36  
18 Santiago Calatrava Artemis Gold GR Miluše Sejkora 19   III. 200 18   II. 149 37  
19 Diamond Sky Golden Marell's GR Marková Ella 21   III. 185 21   II. 142 42  
  Hope Dream Zlatá kudrnka GR Petrlíková Andrea 9   I. 223 -   - - -  
  Donatello z Vraclavských lesů a luk GR Hojdar Jiří -   - - 9   I. 170 -  
  Nelson Golden Victory GR Míšek Pavel -   - - 13   I. 141 -  
  Grisha z Měsíčních plání GR Obdržálková Kristina 20   III. 196 -   - - -  
  Nordic Wind z Humburských luk LR Boháčová Monika 22   III. 181 -   - - -  

XIV. Západočeské Derby retrieverů-Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Kyselka 3.9.2022
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Unequaled Sean O´Pry Artemis Gold 15 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) CACT
2 Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (52) r.CACT
3 Walda Misantos 6 GR Hájek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (51)  
4 Abeya Ninatey 3 LR Doleželová Nikol 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (52) CACT
5 First Lady Velvet Solaris 2 FCR Kolařová Jolana 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (52) CACT
6 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (52)  
7 Queen Cleopatra Artemis Gold 24 GR Kučava Václav 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (50)  
8 Dream Max Ricci 21 GR Janská Hana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (52)  
9 Hope Dream Zlatá kudrnka 9 GR Petrlíková Andrea 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (51)  
10 Future Princess Magic Spell 10 GR Baslová Jana 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 222 (51)  
11 Friendly Elizabeth Wild Happiness 22 FCR Ing.Hana Rosochová 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (51) r.CACT
12 Quijote de La Mancha Artemis Gold 23 GR Šimek Pavel 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 217 (50)  
13 Callie Camian´s 11 GR Pavlík Martin 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 3 3 I. 214 (51)  
14 Rolling Stones Konsul Lab 13 LR Kuhová Petra Dis. 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 3 I. 206 (47)  
15 Carlyn Camian´s 8 GR Pavlík Martin 4 4 3 2 3 4 4 4V 4 4 3 4 II. 209 (50)  
16 Justin z Liblických rákosin 19 GR Lamaczová Iveta 4 1 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 4 II. 207 (45)  
17 Anneke Jarmich - Chalupy 18 LR Šál Jaroslav 4 3 4 3 3 4 4 4V 4 4 3 2 II. 202 (48)  
18 Valmont Sens Lavrés z Havlova dvora 12 LR Mrázková Lenka 4 4 4 4 1 4 4 4V 4 3 4 2 III. 202 (47)  
19 Santiago Calatrava Artemis Gold 7 GR Miluše Sejkora 4 4 3 3 1 4 4 4V 4 4 3 3 III. 200 (50)  
20 Grisha z Měsíčních plání 16 GR Obdržálková Kristina 4 4 4 4 1 4 4 3V 4 3 2 3 III. 196 (49)  
21 Diamond Sky Golden Marell's 20 GR Marková Ella 4 4 2 1 3 4 4 2V 4 4 3 3 III. 185 (51)  
22 Nordic Wind z Humburských luk 1 LR Boháčová Monika 4 2 3 2 2 4 4 4V 4 3 1 4 III. 181 (48)  
  Donatello z Vraclavských lesů a luk 4 GR Hojdar Jiří - - 4 0 - - - - - - - - neobstál
  Nelson Golden Victory 5 GR Míšek Pavel - - 3 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Václav Fišer, Václav Špiroh, Stanislav Barda, Milan Kříž, Jaroslav Mach, Alena Šiplová, Bohuslav Papež, Adéla Fryšová

XIV. Západočeské Derby retrieverů-Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT

Kyselka Radošov 4.9.2022
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 Cena Body Titul
1 First Lady Velvet Solaris 2 FCR Kolařová Jolana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56) CACT
2 Justin z Liblických rákosin 19 GR Lamaczová Iveta 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56) CACT
3 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56) r.CACT
4 Queen Cleopatra Artemis Gold 24 GR Kučava Václav 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56)  
5 Carlyn Camian´s 8 GR Pavlík Martin 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56)  
6 Future Princess Magic Spell 10 GR Baslová Jana 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (56)  
7 Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (55)  
8 Rolling Stones Konsul Lab 13 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (54) CACT
9 Donatello z Vraclavských lesů a luk 4 GR Hojdar Jiří 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (56)  
10 Dream Max Ricci 21 GR Janská Hana 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (55)  
11 Unequaled Sean O´Pry Artemis Gold 15 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 3V 3 4 4 I. 162 (54)  
12 Valmont Sens Lavrés z Havlova dvora 12 LR Mrázková Lenka 4 4 4 4 4 3 4V 3 3 4 I. 158 (52) r.CACT
13 Nelson Golden Victory 5 GR Míšek Pavel 3 4 4 3 4 3 4R 3 3 4 I. 141 (51)  
14 Abeya Ninatey 3 LR Doleželová Nikol 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 II. 164 (56)  
15 Callie Camian´s 11 GR Pavlík Martin 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 4 II. 164 (55)  
16 Walda Misantos 6 GR Hájek Petr 4 4 4 2 4 3 4V 4 4 4 II. 158 (54)  
17 Friendly Elizabeth Wild Happiness 22 FCR Ing.Hana Rosochová 4 1 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 157 (54)  
18 Santiago Calatrava Artemis Gold 7 GR Miluše Sejkora 4 3 4 3 4 2 4V 4 3 4 II. 149 (50)  
19 Anneke Jarmich - Chalupy 18 LR Šál Jaroslav 3 4 4 3 4 2 4V 3 3 4 II. 143 (46)  
20 Quijote de La Mancha Artemis Gold 23 GR Šimek Pavel 4 2 2 4 4 4 4V 3 4 3 II. 142 (49)  
21 Diamond Sky Golden Marell's 20 GR Marková Ella 2 4 4 4 4 2 4V 3 3 4 II. 142 (44)  
  Hope Dream Zlatá kudrnka 9 GR Petrlíková Andrea - 4 0 - - - - - - - neobstál
  Grisha z Měsíčních plání 16 GR Obdržálková Kristina - - 0 - - - - - - - neobstál
  Nordic Wind z Humburských luk 1 LR Boháčová Monika - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: František Bárta

Rozhodčí:  Václav Fišer, Václav Špiroch, Stanislav Barda, Milan Kříž, Jaroslav Mach, Alena Šiplová, Bohuslav Papež, Adéla Fryšová

 
FOTOGALERIE ZE ZKOUŠEK - KCHLS
Událost na FB - ZDE
FOTO  FOTO FOTO FOTO
VIDEO
  Bookmark and Share