Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
Pobytová akce:  DOVOLENÁ S RETRIEVEREM
s možností výcviku pro svod loveckých psů - OVVR

( ověření vlohových vlastností retrieverů -  zkouška nutná k uchovnění retrievera ) a i vyšších loveckých zkoušek

... od pátku  20.5.2011 - do neděle 29.5.2011
 
  Zkouška OVVR se konala: v sobotu 28.5.2011 Kyselka - Radošov ( více: AKCE )
Další FOTO ZDE    .... a více ZDE

Výsledková listina ze svodu loveckých psů KCHLS - ranní - rozhodčí V. Krajsa

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 28.5.2011 Kyselka - Radošov
 
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Angel BellissimaNera LR Malenová Monika 232 Prospěl
Levander Misantos GR Míšek Antonín 232 Prospěl
Ashley BellissimaNera LR Šiplová Alena 229 Prospěl
Lady Dary Misantos GR Dejmková Jana 229 Prospěl
North z Měsíčních plání GR Procházková Květa 229 Prospěl
Avatar Andromeda Princess LR Kanický Adam 222 Prospěl
Lancaster Misantos GR Špilerová Barbora 217 Prospěl
Marlen z Měsíčních plání GR Soukupová Blanka 214 Prospěl
Aretha Sweet Albipolis GR Doleželová Martina 206 Prospěl
Fantasy Freen Misantos GR Caháková Sabina 197 Prospěl
Instant Attraction is Friendly GR Kučava Václav 184 Prospěl
Orsi Golden Pack Marty GR Valíková Kateřina 150 Prospěl
 

Výsledková listina ze svodu loveckých psů KCHLS - odpolední - rozhodčí V. Krajsa

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 28.5.2011 Kyselka - Radošov
 
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Audi Neposlušné štěně GR Laurenčíková Lucie 232 Prospěl
Carrie-Ann Pouštní vítr GR Mandelová Zuzana RNDr. 232 Prospěl
Cherryl od Hradu Veveří GR Nová Anna 232 Prospěl
Chris z Temné jeskyně LR Smysl Daniel ing. 232 Prospěl
Malorca Misantos GR Formanová Lenka 232 Prospěl
Morgiana Misantos GR Nokič Lenka 232 Prospěl
Respectables´ Charmeuse GR Štampachová Kateřina Mgr. 232 Prospěl
Sven Chlupaté štěstí GR Soukupová Blanka 232 Prospěl
Sid Chlupaté štěstí GR Klečková Světlana Mgr. 202 Prospěl
Luna z Měsíčních plání GR Srpová Lucie 192 Prospěl
Nell Bonny Dux FCR Dvořáková Radislava 182 Prospěl
 
 

Výsledková listina: 1. Ročník soutěže retrieverů o "Doupovský pohár" - 27.5.2011  

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Pořadí Kategorie
Kendy Chlupaté štěstí GR Soukupová Blanka 1. místo Pracovní retriever
Keira Knightley Artemis Gold GR Baslová Jana 2. místo Pracovní retriever
Cashira Splendid Felow GR Baslová Jana 3. místo Pracovní retriever
Palco Chlupaté štěstí GR Soukupová Blanka 4. místo Pracovní retriever
Princ Damián Chlupaté štěstí GR Lang Roman 5. místo Pracovní retriever
Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 6. místo Pracovní retriever
Clever Daisy Pouštní vítr GR Mandelová Zuzana RNDr. 1. místo Nepracovní retriever
Barney Pouštní vítr GR Sejkora Sabina 2. místo Nepracovní retriever
Iwy Misantos GR Caháková Marcela 3. místo Nepracovní retriever
Stella Chlupaté štěstí GR Tomčíková Blanka 4. místo Nepracovní retriever
Jacqualine Braca Artemis Gold LR Kočí Jaroslav 1. místo Nepracovní retriever
 

"Malé lovecké zkoušky", skládající se z disciplín: dohledávka pohozené kachny v rákosí, přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, přinášení kachny z hluboké vody, paměť k aportu, navádění na 2 kusy pernaté, vodění, poslušnost a ovladatelnost, přinášení, chování po výstřelu, zařazené do kategorie pracovní retriever ( má složeny lovecké zkoušky ) a nepracovní retriever ( má složeny OVVR ) a určené pro jednotlivé druhy retrieverů.