Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
Pobytová akce:  DOVOLENÁ S RETRIEVEREM
... od pátku  1. 6. 2012 - do neděle 10.6.2012
 
... a výsledky OVVR 2012 a soutěže  retrieverů o "Doupovský pohár" 2012
 I. zkoušky a II. zkoušky OVVR se konaly:  v sobotu 9.6.2012 Kyselka - Radošov ( více: AKCE )
Další FOTO ZDE    .... a výsledky odchovů Artemis Gold ZDE

Výsledková listina ze svodu loveckých psů KCHLS - I. zkoušky OVVR - rozhodčí S. Barda

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 9.6.2012 Kyselka - Radošov
 
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
1 Brilliant Leader of White Enny GR Boguaj Stanislav 232 Prospěl
2 Brit Gold Luck GR Hampl František 232 Prospěl
3 Cira Gold Luck GR Rohanová Lenka 232 Prospěl
4 Polydamné z Českomoravské vysočiny LR Martínková Eva 232 Prospěl
5 Lindsay Lohan Artemis Gold GR Míšek Pavel 220 Prospěl
6 Klarisa Bohemia Angel LR Hrdličková Lenka 219 Prospěl
7 Pythia z Měsíčních plání GR Hlaváčková Alena 216 Prospěl
8 Bára Bri-Col of Black and White LR Jasová Michaela 214 Prospěl
9 Brilliant Star of White Enny GR Srpová Lucie 214 Prospěl
10 Erida Kiva z Fatkovského Dvora GR Pokorná Michaela 214 Prospěl
11 Geromino Rescator LR Kotěborský Zdeněk 210 Prospěl
12 Fredie Sweet z Fatkovského dvora GR Jasinská Iva 208 Prospěl
13 Candy Gold Luck GR Laurenčíková Lucie 204 Prospěl
14 Hot Stone Vetcare Bohemia GR Kuča Stanislav 204 Prospěl
15 Fatum Via Brunensis LR Svárovský Petr Nenastoupil
 
 

Výsledková listina ze svodu loveckých psů KCHLS - II. zkoušky  OVVR - rozhodčí J. Dejmková

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 9.6.2012 Kyselka - Radošov
 
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
1 Alpine Meadov Stenveyz FCR Fantová Alena 232 Prospěl
2 Arlette Canis Félix GR Leischová Iveta 232 Prospěl
3 Gentle Touch Something Briliant LR Šiplová Alena 232 Prospěl
4 Milla Jovovich Artemis Gold GR Caháková Marcela 232 Prospěl
5 Zachary Jr. z Havlova Dvora LR Bréttová Pavlína 229 Prospěl
6 Amor Benjamin od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 224 Prospěl
7 Paty z Proutku LR Janouškovcová Nikola 224 Prospěl
8 Alex Florián od Kojetických skal GR Broučková Klára 220 Prospěl
9 Bailar Conila Via Touch Heaven GR Johanisová Lucie 219 Prospěl
10 Pirate Bay Bonny Dux FCR Černilová Kristina 218 Prospěl
11 Miranda Kerr Artemis Gold GR Tlapáková Ivana 216 Prospěl
12 Epolleta z Fatkovského dvora GR Tomčíková Blanka 190 Prospěl
13 Enora Merry z Fatkovského dvora GR Tomčíková Blanka 176 Prospěl
14 Mick Jagger Artemis Gold GR Křesalová Karolína 158 Prospěl
 
              Vrchní rozhodčí : Jana Dejmková, Stanislav Barda
              Výcvikáři: Jana Dejmková, Stanislav Barda, Pavel Míšek, Jana Baslová
              Pozn. Při rovnosti bodů řazeno dle abecedy

FOTO z dovolené a výcviků - ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a ZDE a ZDE 

... a proběhl: 2. Ročník soutěže retrieverů o "Doupovský pohár" 2011 - FOTO ZDE
 

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Bodů Pořadí Kategorie
Princ Damián Chlupaté štěstí GR Lang Roman 136 1. místo Pracovní retriever
Clever Daisy Pouštní vítr GR Gáblíková Zuzana 136 2. místo Pracovní retriever
Iwy Misantos GR Caháková Marcela 136 3. místo Pracovní retriever
Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta 136 4. místo Pracovní retriever
Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 132 5. místo Pracovní retriever
Aschley BellisimaNera GR Šiplová Alena 131 6. místo Pracovní retriever
Gucci z Dražovského hájku GR Janská Hana 130 7. místo Pracovní retriever
Christina Aguilera Artemis Gold GR Tomčíková Blanka 123 8. místo Pracovní retriever
Áres Flores Vitae GR Janská Hana 120 9. místo Pracovní retriever
Barney Pouštní vítr GR Sejkora Sabina 113 10. místo Pracovní retriever
Stella Chlupaté šrěstí GR Tomčíková Blanka 122 1. místo Nepracovní retriever
Surikatta Pedro Cobrador FCR Šejvlová Zuzana 120 2. místo Nepracovní retriever
Angel BellisimaNera LR Malenová Monika 116 3. místo Nepracovní retriever
Beauty Yasmine Dagchels GR Tomčíková Blanka 116 4. místo Nepracovní retriever
Lanchaster Misantos GR Špiler Vladimír 108 5. místo Nepracovní retriever
Fantasy Freen Misantos GR Caháková Sabina 106 6. místo Nepracovní retriever
Jacqualine Braca Artemis Gold LR Kočí Jaroslav 101 7. místo Nepracovní retriever
 
"Malé lovecké zkoušky", skládající se z disciplín: dohledávka pohozené kachny v rákosí, přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, přinášení kachny z hluboké vody, paměť k aportu, navádění na 2 kusy pernaté, vodění, poslušnost a ovladatelnost, přinášení, chování po výstřelu, zařazené do kategorie pracovní retriever ( má složeny lovecké zkoušky ) a nepracovní retriever ( má složeny OVVR ).
  
  
 
  Bookmark and Share