Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
  Pobytová akce:  DOVOLENÁ S RETRIEVEREM
  s možností výcviku pro svod loveckých psů - OVVR

( ověření vlohových vlastností retrieverů - zkouška nutná k uchovnění retrievera ) a i vyšších zkoušek lovecké upotřebitelnosti

   od 25.5.2018 do 3.6.2018
 
   
 
Přihlášení na tábor a výcvik: SKUPINA na FB
 
 
 
 
 
 
 
 
  Odkaz na veškeré FOTO
 
  Queen Victoria Artemis Gold - prospěla -  220 bodů
  Quinn Mannequin Artemis Gold - prospěl - 228 bodů
  Queen Cleopatra Artemis Gold - prospěla - 204 bodů
  Ověření vlohových vlastností retrieverů - 1. 6. 2018 Kyselka - Radošov
 
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Atima Miraliss FCR Miroslava Pýchová 232 Prospěl
Cinzano Maybe Angels GR Mgr.Radka Kubíková 232 Prospěl
Nessye ze Staré Výšiny LR Pozdníček Ladislav 228 Prospěl
Quinn Mannequin Artemis Gold GR Ing.Petra Míšková 228 Prospěl
Queen Victoria Artemis Gold GR Pavel Míšek 220 Prospěl
Aragon Miralis FCR Miroslava Pýchová 214 Prospěl
Image Krásná Lukrecia GR Iveta Katrevová 214 Prospěl
Ienjamin Krásná Lukrecia GR Ing.Věra Zapletalová 209 Prospěl
Niki Sens Lavrés z Havlova Dvora GR Fleišmanová Miroslava 204 Prospěl
Queen Cleopatra Artemis Gold GR Václav Kučava 204 Prospěl
Iflare Krásná Lukrecia GR Petr Katrev 192 Prospěl
Verni Daysi Art LR Barbora Heinzová 189 Prospěl
Barbora z Českomoravské Vysočiny LR Barbora Heinzová 188 Prospěl
  Výsledky a reportáž ZDE
   
  Klubové podzimní zkoušky retrieverů - CACT
  Kyselka - Radošov 2.6.2018
 
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Just Like an Angel Something Beautiful 17 LR Doleželová Nikol 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
2 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti 18 GR Štýbnarová Denisa 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
3 Christopher Bismilláhi 23 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) r.CACT
4 Rozárka Bonny Dux 4 FCR Saidlová Gabriela 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (35) CACT
5 Kiara Sneh Tatier 9 GR Šidík Pavel 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (36)  
6 Ortis Artemis Gold 3 GR Soldánová Martina 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (36)  
7 Casey Amazing Frace 10 LR Horníčková Jarmila Mgr. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (34) r.CACT
8 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 12 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 4 I. 224 (35)  
9 Amor Benjamin od Kojetických skal 11 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 I. 224 (34)  
10 Non-Stop Rome Wasn´t Built in a Day 5 GR Míšek Antonín 4 4 4 4 3 4 4 4V 3 4 3 3 I. 214 (31)  
11 Peeper ze Staré Výšiny 7 LR Smysl Daniel Ing. 4 4 3 3 3 4 4 4V 4 4 2 4 II. 210 (35)  
12 Orka ze Staré Výšiny 24 LR Kotěborský Zdeněk 4 4 2 4 3 4 4 4V 4 4 2 4 II. 210 (35)  
13 Dasy od Písnických rybníků 2 LR Stránský Josef 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 3 4 2 II. 209 (29)  
14 Camaro od Písnických rybníků 14 LR Mrázková Lenka 4 3 3 2 3 4 4 4V 4 4 3 4 II. 204 (35)  
15 Cessidy od písnických rybniků 15 LR Bušková Petra 4 2 3 3 3 4 4 4V 4 4 3 3 II. 198 (32)  
16 Rhapsody Misantos 21 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 220 (36)  
17 Dream Max Ricci 20 GR Janská Hana 4 3 1 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 III. 208 (34)  
  Bombastic Angela Griffella 6 FCR Saidlová Gabriela 4 4 0 - 4 4 4 4V 3 4 4 4 neobstál
  Femme Fatale Estrella de Oro 8 GR Časnochová Jana 4 3 0 - 3 4 4 4V 3 4 3 4 neobstál
  SILVER SKYDIVER ADVOCATE 22 LR Šiplová Alena 4 4 1 4 4 4 - - 3 4 4 0 neobstál
  Lili z Klapských lad 16 GR Šťastná Pavlína - - 4 1 2 - - - 3 - 4 0 neobstál
  Sibyla Misantos 19 GR Klozová Adriana Bc. - - 4 0 - - - - 3 - - - neobstál
  Cador of Cornwall Caniwergi‘s 13 LR Houbová Dana - - - 0 - - - - 2 - - - neobstál
  Vanilka z Měsíčních plání 1 GR Hlaváčková Alena Mgr.Bc. - - - - 0 - - - - - - - neobstál
  Disciplíny:
 

1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

  Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
  Rozhodčí: Jana Dejmková, Václav Fišer, Lukáš Vlas, Stanislav Barda, Jan Bína, Josef Peroutka, Zdeněk Pils, František Bárta ml.
  Výsledky a reportáž ZDE
  Další odkaz na FOTO
 
  Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 224  I. cena
 
  Ch CZ Ortis Artemis Gold 227 bodů  I. cena
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2018 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2017 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2016 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2015 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2014 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2013 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2012 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2011 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2010 se můžete podívat  ZDE
  Bookmark and Share