Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 

Pobytová akce:  DOVOLENÁ S RETRIEVEREM

  s možností výcviku pro svod loveckých psů - OVVR

( ověření vlohových vlastností retrieverů - zkouška nutná k uchovnění retrievera ) a i vyšších zkoušek lovecké upotřebitelnosti

   od 17.5.2019 do 26.5.2019
 
Aktuální příspěvky nebo vzkazy najdete v události na
   
 
Přihlášení na tábor a výcvik: SKUPINA na FB
 
 
 
  FOTO
  FOTO
 
Klubové podzimní zkoušky Kyselka - Radošov 25.5.2019
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 20 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (40) CACT
2 Rozárka Bonny Dux 19 FCR Saidlová Gabriela 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 222 (40) CACT
3 Christopher Bismilláhi 6 GR Vacek Petr 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 222 (40) r.CACT
4 Joy Jackie Nice Friend 10 LR Mansfeldová Simona Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (37) CACT
5 Cessidy od písnických rybniků 8 LR Bušková Petra 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I.R 217 (38) r.CACT
6 Silver Skydiver Advocate 5 LR Šiplová Alena 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I.R 217 (38)  
7 Extra Help From Bohemian Starlight 14 GR Hroďej Jakub 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 213 (39)  
8 Rhapsody Misantos 9 GR Vacková Alena 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 216 (38)  
9 Alison Bohemia West 22 LR Kapoun Radek Ing. 3 4 4 4 4 3 4 3V 4 4 4 2 II. 203 (37)  
10 Next Funny Bunny Rusty Love 2 GR Peša Vladimír 4 3 4 4 2 4 4 3R 4 3 4 4 II. 203 (37)  
11 Camaro od Písnických rybníků 4 LR Mrázková Lenka 4 3 2 3 2 4 4 4V 3 4 3 2 II. 184 (33)  
12 Bombastic Angela Griffella 21 FCR Saidlová Gabriela 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 215 (40)  
13 Diamond Darwin Golden Martha 24 GR Tomanová Sandra Mgr. 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 1 4 III. 212 (40)  
14 Queen Cleopatra Artemis Gold 11 GR Kučava Václav 4 1 4 4 4 3 4 4V 3 4 3 3 III. 198 (34)  
15 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop 1 GR Míšek Antonín 4 1 4 4 3 4 4 4R 3 4 2 4 III. 193 (36)  
16 Muffin's Silver Rusty Love 3 GR Novák Tomáš 4 2 4 4 1 4 4 4R 4 3 3 2 III. 180 (32)  
17 Quijote de La Mancha Artemis Gold 23 GR Šimek Pavel 2 1 3 4 1 2 4 4V 2 4 4 2 III. 154 (31)  
  Annie Gold Kajpeto 7 GR Škvrna Radek 4 2 4 0 1 4 4 4V 4 4 3 2 neobstál
  Lady Charlie z Trojánku 12 LR Müllerová Jana Mgr. 4 4 4 0 2 4 4 1V 3 3 4 1 neobstál
  Vanilka z Měsíčních plání 18 GR Hlaváčková Alena Mgr. - - 4 4 0 - - - 4 - - - neobstál
  Yascha z Měsíčních plání 16 GR Hlaváčková Alena Mgr. - - 4 2 2 - - - 4 - - 0 neobstál
  Phillip Reeve Power Artemis Gold 15 GR Davidová Jitka - - 2 4 1 - - - 4 - - 0 neobstál
  Dream Max Ricci 17 GR Janská Hana - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Parton Donna Hope Artemis Gold 13 GR Bláha Bořivoj - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Václav Fišer, Zdeněk Pils, Miroslav Pecháček, Jaroslav Bejda, Ing.Milan Kottek, Josef Peroutka, Stanislav Barda, Jan Bína
Vítězem KPZ 2019 se stal Oliver Watterlooo Jr. Artemis Gold s titulem CACT !!!
Vítězové
Queen Cleopatra*Jacqueline Braca*Keira Knightley*Oliver Watterloo Jr.*Quijote de La Mancha* Parton Donna Hope*Phillip Reeve Power AG

FOTO ZDE ZDE 

Událost na FB ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
VIDEO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava

Manželé Míškovi - CHS Misantos

Manželé Holanovi - CHS z Kojetických skal
CHS Artemis Gold
a ostatní
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
OVVR Kyselka - Radošov 24.5.2019
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Caya Rock Point GR Holečková Libuše 214 Prospěl
André od Lužeckého potoka LR Dürmuthová Michala 212 Prospěl
Extra Help From Bohemian Starling GR Hroděj Jakub 212 Prospěl
Gwen of Land Lady FCR Kaňka Tomáš 212 Prospěl
Ulla ze Staré Výšiny LR Novák Jan 192 Prospěl
Heda Apraxia Felon GR Kožíšková Michaela 188 Prospěl
Pozn. Při rovnosti bodů řazeno dle abecedy. Rozhodčí: Stanislav Barda

FOTO ZDE

Událost na FB ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
 
AKCE

 

Navštivte také DOVOLENÁ a OVVR
přejděte na aktuální ROK
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  

 

přejděte na aktuální

 

ROK

 

2020

   
 

2019

   
 

2018

   
 

2017

   
 

2016

   
 

2015

   
 

2014

   
 

2013

   
 

2012

   
 

2011

   
 

2010

   
 
  Bookmark and Share