Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
Úspěchy z výstav - Thevenet Pure Passion / Success in Show - Thevenet Pure Passion

V1 CAC CAC (VDH) BR BOB

Mrs. Pauline Wilson Kennel Pearlbarn (UK) * Mrs. Lynne Hennessy Kennel Ritzilyn (UK)

Mrs. Ana Maria  Darmanovic (Serb) - Club CAC/Anw.Dt.Ch VDH
EXCELLENT - Leif-Herman Wilberg (NOR)
19/8/2017 rozhodčí Frnčová Lenka, tř. pracovní - V2 Res.CAC
20/8/2017 rozhodčí Dolejšová Olga, tř. pracovní - V1 CAC
ČESKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, KRÁSNÁ LOUKA
CAC, František Korda Ing., Kennel z Vlčí stepi ( CZ )
SRA GRC Walldürn - CAC-R, Mrs. Beryl Liggins, Kennel Nunsbrook (UK)
7.Fränkischer Retrievertag SRA DRC HEROLDSBACH auf dem Gelände von Schloss Thurn
V1 CAC/CAC VDH - Mrs. Saskia Rathenau (NL)
INTERCANIS CACIB BRNO, CAC Res. CACIB MVDr. Miroslav Šimek (CZ)

Rozhodčí: Stepinsky Andrzej ( PL)

Thevenet Pure Passion - 10 měsíců / 10 monhts

SRA GRC 09.07.2016 Walldürn - rozhodčí Mrs. Jane Wild - BLUEWATERS (UK)

Výstava Den Třída Posuzovatel     Ocenění Pořadí Tituly Stuha FOTO
IDS NORD BOHEMIA 19.05.2018 pracovní p. Václavík Miroslav ( CZ )

V1

1 CAC CACIB BOB
CANIS Litoměřice 19.05.2018 pracovní Mrs. Anna Bogucka ( PL )

BIG3

3 BIG3
Club KCHLS Humpolec 13.05.2018 pracovní Mrs. Rune Fagerström (FIN)

V4

4 V4
Club KCHLS Humpolec 12.05.2018 pracovní p. Stepinsky Andrzej ( PL )

V4

4 V4
SRA GRC Markt Bibart 05.05.2018 pracovní Mrs. Pauline Wilson ( GB )

V1

1 Club CAC BR BOB
SRA GRC Markt Bibart 05.05.2018 pracovní Mrs. Lynne Hennessy ( GB )

V1

1 CAC (VDH) BR BOB
SRA GRC  Müchberg 21.04.2018 pracovní Mrs. Ana Maria  Darmanovic ( Serb )

V1

1 Club CAC
SRA GRC  Müchberg 21.04.2018 pracovní         1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
CACIB CHEMNITZ 08.04.2018 pracovní p.Peter Machetanz ( D )

V1

1 CAC, Res. CACIB
WDS LEIPZIG 09.11.2017 pracovní Mr. Leif-Herman Wilberg ( Nor )

V

  V
CACIB Bratislava 20.08.2017 pracovní p.Dolejšová Olga ( CZ )

V1

1 CAC
CACIB Bratislava 19.08.2017 pracovní p.Frnčová Lenka ( CZ )

V2

2 Res CAC
CAC Mladá Boleslav 15.07.2017 mezitřída p.František Korda Ing ( CZ )

V1

1 CAC
SRA GRC Walldürn 08.07.2017 mezitřída Mrs. Beryl Liggins ( GB )

V2

2 CAC-R
SRA DRC 02.07.2017 mezitřída Mrs. Saskia Rathenau (NL)

V1

1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
HEROLDSBACH             1 Club CAC
CACIB  Brno 24.06.2017 mezitřída MVDR. Šimek ( CZ )

V1

1 CAC, Res. CACIB
SRA DRC Diedersdorf 29.04.2017 mezitřída Mrs. Vera Wilk ( D )

V3

3 V3
SRA GRC  Müchberg 22.04.2017 mezitřída Mr. Raimund Gabriel ( D )

V3

3 V3
CACIB CHEMNITZ 08.04.2017 mezitřída p. Polgar Andras ( Serb )

V1

1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
Club CHEMNITZ 08.04.2017 mezitřída      

V1

1 Club CAC
SRA GRC Mühldorf 22.10.2016 mladých Mrs. Penny Gowland ( GB )

V4

4 V4
CAC  Brno 22.09.2016 mladých p. Stepinsky Andrzej ( PL )

V2

2 V2
SRA GRC  Walldürn 09.07.2016 mladých Mrs. Jane Wild ( GB )

V1

1 V1 Junior CAC
SRA DRC Schloss Thurn 03.07.2016 mladých Mr. Jim Richardson ( GB )

V2

2 V2
Pozn. Vysvětlivky k dosaženým titulům  - ZDE !
  Bookmark and Share