Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
Úspěchy z výstav - Thevenet Pure Passion / Success in Show - Thevenet Pure Passion

MIKEE - Thevenet Pure Passion je Německý Šampion GRC s pracovní zkouškou - více ZDE

V1 Anw.Dt Ch VDH & CAC DRC, Res.CAC DRC CACIB Bester Rüde BOB
GERMAN WINNER 2019
V1 Anw.Dt Ch VDH & CAC GRC, Res. CACIB
Christiane Lohmann (DE)  a  Raimund Gabriel (DE)
3x V1 CAC  - rozhodčí: p. Fintorová Ľudmila (SK), p. Swietoń Magdalena (PL), p. Di Carlo Riccardo (IT)

V1 CAC CACIB BOB BIG 3 rozhodčí: p. Miroslav Václavík (CZ), soutěže: p. Bogucka Anna (PL)

V1 CAC CAC (VDH) BR BOB

Mrs. Pauline Wilson Kennel Pearlbarn (UK) * Mrs. Lynne Hennessy Kennel Ritzilyn (UK)

Mrs. Ana Maria  Darmanovic (Serb) - Club CAC/Anw.Dt.Ch VDH
EXCELLENT - Leif-Herman Wilberg (NOR)
19/8/2017 rozhodčí Frnčová Lenka, tř. pracovní - V2 Res.CAC
20/8/2017 rozhodčí Dolejšová Olga, tř. pracovní - V1 CAC
ČESKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, KRÁSNÁ LOUKA
CAC, František Korda Ing., Kennel z Vlčí stepi ( CZ )
SRA GRC Walldürn - CAC-R, Mrs. Beryl Liggins, Kennel Nunsbrook (UK)
7.Fränkischer Retrievertag SRA DRC HEROLDSBACH auf dem Gelände von Schloss Thurn
V1 CAC/CAC VDH - Mrs. Saskia Rathenau (NL)
INTERCANIS CACIB BRNO, CAC Res. CACIB MVDr. Miroslav Šimek (CZ)

Rozhodčí: Stepinsky Andrzej ( PL)

Thevenet Pure Passion - 10 měsíců / 10 monhts

SRA GRC 09.07.2016 Walldürn - rozhodčí Mrs. Jane Wild - BLUEWATERS (UK)

Výstava Den Třída Posuzovatel     Ocenění Pořadí Tituly Stuha FOTO
NITRAWA CUP 08.12.2019 pracovní Daniela Bartošová (SK) V1 1 CAC
WINNER SHOW 07.12.2019 pracovní Tatjana Urek (SL) V1 1 CAC
SLOVAKIA CUP 06.12.2019 pracovní Zdenka Jílková (CZ) V1 1 CAC
SRA DRC Münchberg 19.10.2019 pracovní Mrs.Lynn Kipps (GB) V1 1 CAC
CACIB Leipzig 25.08.2019 pracovní Mr.Raimund Gabriel   V1 1 CAC CACIB BR BOB GERMANY WINNER
CACIB Leipzig 24.08.2019 pracovní Mrs.Christiane Lohmann   V1 1 CAC, Res. CACIB
Dog Expo Nitra 07.06.2019 šampiónů            
Dog Expo Nitra 08.06.2019 šampiónů            
Dog Expo Nitra 09.06.2019 šampiónů            
CACIB Erfurt 02.06.2019 šampiónů      

V2

2 Res. Anw.Dt.Ch.VDH
CAC Erfurt 01.06.2019 šampiónů       V1 1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
                     
SRA DRC Heroldsbach 01.07.2018 pracovní Mrs.Birgit Pfeifer (D) V1 1 CAC &VDH BOS
IRA Erfurt 17.06.2018 pracovní Mrs. Gisela Verner (D) V1 1 CAC
NRA Erfurt 16.06.2018 pracovní Mr. Erwin Deitscher (A) V1 1 CAC
CACIB Nitra 10.06.2018 pracovní Mr. Di Carlo Riccardo (IT)

V1

1 CAC
CACIB Nitra 09.06.2018 pracovní Mrs. Swietoń Magdalena (PL)

V1

1 CAC
CACIB Nitra 08.06.2018 pracovní Mrs. Fintorová Ľudmila  (SK)

V1

1 CAC
IDS NORD BOHEMIA 19.05.2018 pracovní Mr. Václavík Miroslav (CZ)

V1

1 CAC CACIB BOB
CANIS Litoměřice 19.05.2018 pracovní Mrs. Anna Bogucka (PL)

BIG3

3 BIG3
Club KCHLS Humpolec 13.05.2018 pracovní Mrs. Rune Fagerström (FIN)

V4

4 V4
Club KCHLS Humpolec 12.05.2018 pracovní p. Stepinsky Andrzej (PL)

V4

4 V4
SRA GRC Markt Bibart 05.05.2018 pracovní Mrs. Pauline Wilson (GB)

V1

1 Club CAC BR BOB
SRA GRC Markt Bibart 05.05.2018 pracovní Mrs. Lynne Hennessy (GB)

V1

1 CAC (VDH) BR BOB
SRA GRC  Müchberg 21.04.2018 pracovní Mrs. Ana Maria  Darmanovic (Serb)

V1

1 Club CAC
SRA GRC  Müchberg 21.04.2018 pracovní         1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
CACIB CHEMNITZ 08.04.2018 pracovní p.Peter Machetanz (D)

V1

1 CAC, Res. CACIB
WDS LEIPZIG 09.11.2017 pracovní Mr. Leif-Herman Wilberg (Nor)

V

  V
CACIB Bratislava 20.08.2017 pracovní p.Dolejšová Olga (CZ)

V1

1 CAC
CACIB Bratislava 19.08.2017 pracovní p.Frnčová Lenka (CZ)

V2

2 Res CAC
CAC Mladá Boleslav 15.07.2017 mezitřída p.František Korda Ing (CZ)

V1

1 CAC
SRA GRC Walldürn 08.07.2017 mezitřída Mrs. Beryl Liggins (GB)

V2

2 CAC-R
SRA DRC Heroldsbach 02.07.2017 mezitřída Mrs. Saskia Rathenau (NL)

V1

1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
HEROLDSBACH             1 Club CAC
CACIB  Brno 24.06.2017 mezitřída MVDR. Šimek (CZ)

V1

1 CAC, Res. CACIB
SRA DRC Diedersdorf 29.04.2017 mezitřída Mrs. Vera Wilk (D)

V3

3 V3
SRA GRC  Müchberg 22.04.2017 mezitřída Mr. Raimund Gabriel (D)

V3

3 V3
CACIB CHEMNITZ 08.04.2017 mezitřída Mr. Polgar Andras (Serb)

V1

1 V1 Anw.Dt.Ch VDH
Club CHEMNITZ 08.04.2017 mezitřída      

V1

1 Club CAC
SRA GRC Mühldorf 22.10.2016 mladých Mrs. Penny Gowland (GB)

V4

4 V4
CAC  Brno 22.09.2016 mladých p. Stepinsky Andrzej (PL)

V2

2 V2
SRA GRC  Walldürn 09.07.2016 mladých Mrs. Jane Wild (GB)

V1

1 V1 Junior CAC
SRA DRC Schloss Thurn 03.07.2016 mladých Mr. Jim Richardson ( GB )

V2

2 V2
Pozn. Vysvětlivky k dosaženým titulům  - ZDE !
  Bookmark and Share