Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     

XIII. Západočeské derby Kyselka-Radošov 4. - 5. 9. 2021 * KPZ a KSVP (CACT)

"Naší stáj" AG  hájilo šest Artemisáčků a všichni DERBY dokončili
a třešničkou na dortu je, že  Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold "U"  spolu s Petrem je
Vítězem ZPČ DERBY !
 VIDEO

 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 190 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 145 bodů v DERBY 1. místo a titul CACT !

Queen Cleopatra Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 227 bodů  Zkoušky z vodních prací III.cena 148 bodů v DERBY 9. místo !

Queen Victoria Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 208 bodů  Zkoušky z vodních prací I.cena 158 bodů v DERBY 11. místo !

Samantha Fox Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 211 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 157 bodů v DERBY 13. místo !

Scarlett Johansson Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 205 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 140 bodů v DERBY 14. místo !

Quijote de La Mancha Artemis Gold

Podzimní zkoušky  III.cena 188 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 136 bodů v DERBY 17. místo !

Děkujeme páníčkům za skvělé předvedení našich odchovanečků, věřte, že  je to pocit blaženosti 
VÝSLEDKY a vítězové:

XIII. Západočeské Derby Kyselka 2021

Kyselka - Radošov
Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodní práce Součet
pořadí
Titul
Poř. Titul Cena Body Poř. Titul Cena Body
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold GR Petr Vacek 3   I. 228 1 CACT I. 172 4 Vítěz Derby
2 Believe Christiny Magic Spell GR Caháková Sabina 1 CACT I. 232 5   I. 167 6  
3 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků FCR Dragounová Alena, DiS. 7 r.CACT I. 223 2 CACT I. 172 9  
4 Chris z Královských teras GR Novák Michal 8   I. 223 4 r.CACT I. 168 12  
5 Kissy Nice Friend LR Chládek, Petr, Ing. 12   I. 212 3 CACT I. 168 15  
6 Excellent Jackie Wild Happiness FCR Rosochová Hana, ing. 11   I. 215 7   I. 166 18  
7 First Lady Velvet Solaris FCR Kolářová Jolana, Mgr. 15   II. 213 6   I. 166 21  
8 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 13   I. 203 9   I. 156 22  
9 Queen Cleaopatra Artemis Gold GR Kučava Václav 5   I. 227 18   III. 148 23  
10 Walda Misantos GR Petr Hájek 10   I. 217 13   II. 142 23  
11 Queen Victoria Artemis Gold GR Míšek Pavel 17   II. 208 8   I. 158 25  
12 Dotty Blossoming Meadow LR Braun Luboš 9   I. 218 17   II. 133 26  
13 Samantha Fox Artemis Gold GR Míšek Pavel 16   II. 211 12   II. 157 28  
14 Scarlett Johansson Artemis Gold GR Baslová Jana 18   II. 205 14   II. 140 32  
15 Nordic Wind z Humburských luk LR Boháčová Monika 21   III. 195 11   I. 141 32  
16 Sibyla Misantos GR Klozová, Adriana, Bc. 19   II. 196 16   II. 135 35  
17 Quijote de La Mancha Artemis Gold GR Šimek Pavel 22   III. 188 15   II. 136 37  
18 Frappuccino Dorado Blanco GR Kaiml Roman 20   II. 192 19   III. 147 39  
  Carlyn Camian´s GR Martin Pavlík 2 r.CACT I. 232 -   - - -  
  BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis FCR Králová Alena, Mgr. 4 CACT I. 227 -   - - -  
  O'BELLISSIMANERA Something Beautiful LR Šipla Miroslav 6   I. 226 -   - - -  
  Witty Whisper Bonny Dux FCR Krejčík Jan -   - - 10   I. 151 -  
  Allesy Camian’s GR Jílek Petr, Ing. 14   II. 217 -   - - -  
  Antoinette Camian's GR Šimůnek Jaroslav -   - - -   - - -  

XIII.Západočeské Derby retrieverů-Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Kyselka 4.9.2021
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Believe Christiny Magic Spell 23 GR Caháková Sabina 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (32) CACT
2 Carlyn Camian´s 15 GR Martin Pavlík 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (32) r.CACT
3 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 21 GR Petr Vacek 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (32)  
4 BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis 3 FCR Králová Alena, Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32) CACT
5 Queen Cleaopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32)  
6 O'BELLISSIMANERA Something Beautiful 24 LR Šipla Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (31)  
7 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 16 FCR Dragounová Alena, DiS. 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (32) r.CACT
8 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (32)  
9 Dotty Blossoming Meadow 20 LR Braun Luboš 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 218 (30)  
10 Walda Misantos 5 GR Petr Hájek 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 217 (31)  
11 Excellent Jackie Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana, ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 I. 215 (29)  
12 Kissy Nice Friend 18 LR Chládek, Petr, Ing. 4 2 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 212 (30)  
13 Camaro od Písnických rybníků 19 LR Mrázková Lenka 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 3 3 4 I. 203 (29)  
14 Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr, Ing. 4 4 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (31)  
15 First Lady Velvet Solaris 22 FCR Kolářová Jolana, Mgr. 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (30)  
16 Samantha Fox Artemis Gold 10 GR Míšek Pavel 4 4 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 211 (30)  
17 Queen Victoria Artemis Gold 8 GR Míšek Pavel 4 3 2 3 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 208 (30)  
18 Scarlett Johansson Artemis Gold 9 GR Baslová Jana 3 3 2 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 205 (31)  
19 Sibyla Misantos 11 GR Klozová, Adriana, Bc. 3 3 4 3 3 4 4 4V 4 3 2 4 II. 196 (29)  
20 Frappuccino Dorado Blanco 13 GR Kaiml Roman 4 3 2 3 4 4 4 4V 3 3 3 3 II. 192 (28)  
21 Nordic Wind z Humburských luk 6 LR Boháčová Monika 4 2 3 4 1 4 4 4V 4 3 3 4 III. 195 (29)  
22 Quijote de La Mancha Artemis Gold 12 GR Šimek Pavel 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 3 1 2 III. 188 (26)  
  Witty Whisper Bonny Dux 7 FCR Krejčík Jan - - 3 4 - 4 - - - - - - neobstál
  Antoinette Camian's 2 GR Šimůnek Jaroslav - - 3 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Oldřich Liška, Bohuslav Papež, Josef Hudacký, František Bárta ml., Stanislav Barda, čekatel Alena Šiplová

XIII.Západočeské Derby retrieverů-Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT

Kyselka Radošov 5.9.2021
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 Cena Body Titul
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 21 GR Petr Vacek 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (56) CACT
2 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 16 FCR Dragounová Alena, DiS. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (55) CACT
3 Kissy Nice Friend 18 LR Chládek, Petr, Ing. 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (56) CACT
4 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (55) r.CACT
5 Believe Christiny Magic Spell 23 GR Caháková Sabina 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (56)  
6 First Lady Velvet Solaris 22 FCR Kolářová Jolana, Mgr. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (54)  
7 Excellent Jackie Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana, ing. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (54)  
8 Queen Victoria Artemis Gold 8 GR Míšek Pavel 4 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 158 (54)  
9 Camaro od Písnických rybníků 19 LR Mrázková Lenka 4 2 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 156 (53)  
10 Witty Whisper Bonny Dux 7 FCR Krejčík Jan 4 4 3 3 4 3 3V 4 3 4 I. 151 (53)  
11 Nordic Wind z Humburských luk 6 LR Boháčová Monika 3 3 3 3 4 3 3V 4 3 4 I. 141 (53)  
12 Samantha Fox Artemis Gold 10 GR Míšek Pavel 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 157 (55)  
13 Walda Misantos 5 GR Petr Hájek 2 2 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 142 (52)  
14 Scarlett Johansson Artemis Gold 9 GR Baslová Jana 3 1 4 4 4 4 4V 3 3 3 II. 140 (50)  
15 Quijote de La Mancha Artemis Gold 12 GR Šimek Pavel 2 2 4 4 4 3 4V 3 4 3 II. 136 (48)  
16 Sibyla Misantos 11 GR Klozová, Adriana, Bc. 2 3 4 3 4 3 4V 3 3 3 II. 135 (50)  
17 Dotty Blossoming Meadow 20 LR Braun Luboš 3 2 4 3 4 2 4V 3 3 4 II. 133 (47)  
18 Queen Cleaopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 3 1 4 4 4 4V 4 4 3 III. 148 (54)  
19 Frappuccino Dorado Blanco 13 GR Kaiml Roman 4 2 1 4 4 4 4V 4 4 4 III. 147 (54)  
  Carlyn Camian´s 15 GR Martin Pavlík 4 4 4 4 4 3 4V 4 0 4 neobstál
  O'BELLISSIMANERA Something Beautiful 24 LR Šipla Miroslav 4 3 0 4 4 - 4V 4 - 4 neobstál
  BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis 3 FCR Králová Alena, Mgr. 4 - 0 4 4 - 4V - - - neobstál
  Antoinette Camian's 2 GR Šimůnek Jaroslav 4 - - 4 4 - 2V - - - neobstál
  Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr, Ing. - - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Oldřich Liška, Bohuslav Papež, Josef Hudacký, František Bárta ml., Stanislav Barda, čekatel Alena Šiplová

 
FOTOGALERIE ZE ZKOUŠEK - KCHLS
Událost na FB - ZDE
FOTO  FOTO  VIDEO  VIDEO
  Bookmark and Share