Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
přejděte na aktuální ROK
  2021  
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  
Navštivte také dovolená a OVVR
  přejděte na aktuální ROK  
    2021    
    2020    
    2019    
    2018    
    2017    
    2016    
    2015    
    2014    
    2013    
    2012    
    2011    
    2010    
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)

 

                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE / EVENTS        
2021

Vzhledem k situaci v zemi a v Evropě (covid-19),
prosím, bedlivě sledujte naše stránky nebo stránky klubu, ČMKU a ostatních institucí,
poněvadž může dojít ke ZMĚNĚ termínů akcí !!!

 

Akce v  jednotlivých letech: ( odkazy se otevírají v novém okně )

Všechny fotky, výsledky a reportáže ke stažení v událostech na FB ZDE

05/2021
21.05. - 30.05.2021
Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky
přihláška  PROPOZICE * informace také najdete v události na FB
  Účastníci: NOVĚ rok 2021 - SKUPINA na FB
05/2021
28.05.2021 (pátek)
OVVR - PROPOZICE *  PŘIHLÁŠKA * informace také najdete v události na FB
Zkušební řád na OVVR ke stažení v PDF ZDE
05/2021
29.05.2021 (sobota)
Klubové PZ -  PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA *  informace také na FB
09/2021 04. - 05.09.2021 XIII. Západočeské DERBY retrieverů * PZ a SVP * PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA * FB
09/2021 15. - 16.10.2021 MVZPR CACT * PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA* FB
 

Zkoušky a OVVR jsou pořádány pod vedením KCHLS - sekce retrieverů:

WEB "nový*NEW" KCHLS
WEB "starý*OLD" KCHLS
ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ na zkoušky

           ... ohlédnutí ...         

Výsledky ze zkoušek: 15. - 17.10.2021 Kyselka KVZPR KCHLS
Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů
Na tyto zkoušky byly hlášeny naše odchovy celkem  tři a tři také "všestranky" dokončily:

 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

II. cena 502. bodů 10.místo !
 

Queen Victoria Artemis Gold

III. cena 482. bodů 16. místo !
 
Scarlett Johansson Artemis Gold
I. cena 502. bodů 4. místo a titul Res. CACT a 4. místo !
 
avšak nejvíce zaperlil Oliverovo synátor DARWIN KENDY GOLD, který zkoušky vyhrál:
I. cena 516. bodů 1. místo a titul  CACT a Vítěz zkoušek !
Niké se stává jubilejním desátým odchovem z naší CHS s titulem
"U" - VŠESTRANNÝ PES - FENA !!!

JCW Queen Victoria Artemis Gold "U"

Byl to "pravý babí" podzimní víkend a my si ho užili mezi fajn lidičkama, v krásném prostředí  Doupovských hor ...
 
Na "kukandu" přijel bráška SKY - Scarlett Johansson Artemis Gold: SANTI - Santiago Calatrava Artemis Gold
a také přijel bráška PHOEBE - Phoebe Jane Tonkin Artemis Gold: Phillip Reeve Power Artemis Gold
a také bráška TIFFANY- Tiffany & Co Artemis Gold: Tim Walter Burton Artemis Gold
a také sestřička SAMA - Unequaled Sean O´Pry Artemis Gold  a PENNY- Up and coming Star Artemis Gold:
Upton Kate Spade Artemis Gold
 
Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT
Kyselka - Radošov 15.10.- 17.10.2021
VÝSLEDKY:
Poř. Pes Los Plem. Vůdce
1
2
Celkem 
3
4
5
6
7
Chování 

na stan.: 8

9
10
les
11
12
13
14
15
voda
16
17
18
19
20
21
22
23
pole
24
25
26
Celkem 
Cena Body Titul
1 Darwin Kendy Gold 6 GR Petra Foldova 4 4 40 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 152 4 4 4V 4 4 96 4 4 4 4 4 4 4 4 156 4 4 4 72 I. 516 (83) CACT
2 Excellent Jackie Wild Happiness 20 FCR Rosochová Hana, ing. 4 4 40 4V 4V 4 4 4V 4 4 4 160 4 4 4V 4 4 96 4 4 4 4 3 4 4 4 151 4 3 4 66 I. 513 (82) CACT
3 Greysi od Turoveckých rybníků 14 FCR Kořenská Zdeňka Ing 4 4 40 4V 3V 4 4 4V 4 4 4 150 4 4 4V 4 4 96 4 3 4 4 3 4 4 4 146 4 4 4 72 I. 504 (84) r.CACT, nejl. pole
4 Scarlett Johansson Artemis Gold 2 GR Jana Baslová 4 4 40 4V 3V 4 4 4V 3 4 4 148 4 4 4V 4 4 96 4 4 2 4 4 4 4 4 146 4 4 4 72 I. 502 (83) r.CACT
5 SILVER SKYDIVER ADVOKATE 17 LR Šiplová Alena 4 4 40 3V 3V 4 4 3V 4 4 4 142 4 4 4V 4 4 96 4 4 4 4 4 4 4 4 156 3 4 4 66 I. 500 (80) CACT, nejl. voda
6 Baffi Wood Passion 4 LR Záruba Zdeněk 4 4 40 4V 4V 4 4 4R 3 4 4 150 4 4 4V 4 4 96 4 4 2 4 4 3 4 4 142 3 3 3 54 I. 482 (76) nejl. les
7 Allesy Camian’s 9 GR Jílek Petr, Ing. 4 4 40 3V 4V 4 4 4V 4 4 4 156 4 4 4V 4 4 96 4 2 4 4 4 4 4 4 146 4 4 4 72 II. 510 (82)  
8 Enne Farrah Horské vršky 24 LR Šmalclová, Dita, Ing. 4 4 40 4S 3V 4 4 3V 4 4 4 154 4 4 4V 4 4 96 4 4 4 4 2 4 4 4 146 4 4 4 72 II. 508 (83)  
9 Harry Potter Aurea Rosa 10 GR Bučková Eva 4 4 40 3S 4V 3 4 4V 4 4 4 157 4 4 4V 4 4 96 4 4 3 4 4 4 4 4 151 4 2 4 60 II. 504 (78)  
10 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 16 GR Pavel Míšek 4 4 40 3S 4V 2 4 4V 4 4 4 152 4 4 4V 4 3 92 4 4 4 4 2 4 4 4 146 4 4 4 72 II. 502 (84)  
11 Federico Sidus Aureum 23 GR Soukupová Blanka Mgr. 4 4 40 4S 4V 2 3 4V 4 4 4 153 4 4 4V 4 4 96 4 4 4 4 2 4 4 4 146 3 4 4 66 II. 501 (81)  
12 Bessy Kendy Gold 21 GR Soukupová Blanka Mgr. 4 4 40 4V 4V 3 4 4V 4 4 4 155 2 4 4V 3 4 80 4 4 3 4 3 4 4 4 146 4 3 4 66 II. 487 (81)  
13 Camaro od Písnických rybníků 19 LR Mrázková Lenka 4 4 40 3S 3V 4 4 4R 4 4 4 144 2 4 4V 2 4 74 4 4 1 4 4 4 4 4 141 4 3 4 66 II. 465 (79)  
14 Walda Misantos 11 GR Petr Hájek 4 4 40 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 168 4 4 4V 4 3 92 1 2 4 4 3 4 4 4 126 4 4 4 72 III. 498 (82)  
15 O'BELLISSIMANERA Something Beautiful 15 LR Šiplová Alena 4 4 40 4S 4V 4 1 4V 4 4 4 153 2 4 4V 4 4 86 4 4 4 4 4 3 4 4 152 3 4 4 66 III. 497 (77)  
16 Queen Victoria Artemis Gold 18 GR Pavel Míšek 4 4 40 1S 3V 3 4 4V 3 4 4 133 4 4 4V 4 4 96 4 4 3 4 2 4 4 4 141 4 4 4 72 III. 482 (82)  
17 Beyonce Star Anajsela 22 FCR Hrebik, Milan 4 4 40 4V 3V 4 4 4R 1 4 4 136 4 4 3V 4 4 92 4 4 4 4 2 4 4 4 146 4 2 4 60 III. 474 (75)  
18 Frappuccino Dorado Blanco 5 GR Roman Kaiml 4 4 40 4S 3V 1 4 4V 3 3 4 135 4 4 4V 4 3 92 4 4 4 4 3 2 4 4 143 4 3 3 60 III. 470 (79)  
19 Dancing Queen Amazing Frace 1 LR Braun Luboš 4 3 38 4V 4V 3 2 4R 3 4 4 135 3 4 3V 4 4 87 4 2 2 4 4 1 4 4 124 3 4 4 66 III. 450 (78)  
20 Jolly Roger Tercius 7 FCR Žampachová Eva MUDr, 3 4 32 1S 2V 4 4 4V 4 4 4 130 2 2 4V 4 4 76 1 3 1 4 4 3 4 4 117 4 4 4 72 III. 427 (79)  
21 Iiris Surri Aurea Rosa 8 GR Eva Píchová 3 4 32 3S 3V 1 2 4V 4 3 3 117 4 4 4V 4 3 92 2 2 2 4 3 4 4 3 117 3 3 3 54 III. 412 (70)  
  Chris z Královských teras 3 GR Novák Michal 4 4 - 4S 0V 4 4 4V 4 4 4 - 4 4 4V 4 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 - 4 4 4 - neobstál
  Dream Max Ricci 12 GR Janská Hana - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 1 2 2 4 4 3 4 4 - - 4 0 - neobstál
  Quentin Quo Vadis Bohemia Luxyvett 13 FCR Smutná Hana - - - - - 4 1 4V - 3 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:

1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Bína Jan, Bárta František ml., Pils Zdeněk, Pecháček Miroslav, Bejda Jaroslav, Barda Stanislav, Danielovský Branko, Fišer Václav, Peroutka Josef, Kuška Václav
FOTO - VYHLÁŠENÍ
Událost na FB ZDE
Další INFO, výsledky a fotogalerii ze zkoušek najdete na stránkách klubu KCHLS: ZDE * FOTO * FOTO * FOTO * FOTO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava

Hana Rosochová - CHS Wild Happiness

Alena Hlaváčková - CHS z Měsíčních plání

Jana Baslová -  CHS Magic Spell

CHS Artemis Gold
a ostatní ...
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
  Bookmark and Share

XII. Západočeské derby Kyselka-Radošov 4. - 5. 9. 2021 * KPZ a KSVP (CACT)

"Naší stáj" AG  hájilo šest Artemisáčků a všichni DERBY dokončili
a třešničkou na dortu je, že  Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold "U"  spolu s Petrem je Vítězem ZPČ DERBY !
 VIDEO

 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 190 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 145 bodů v DERBY 1. místo a titul CACT !

Queen Cleopatra Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 227 bodů  Zkoušky z vodních prací III.cena 148 bodů v DERBY 9. místo !

Queen Victoria Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 208 bodů  Zkoušky z vodních prací I.cena 158 bodů v DERBY 11. místo !

Samantha Fox Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 211 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 157 bodů v DERBY 13. místo !

Scarlett Johansson Artemis Gold

Podzimní zkoušky  II.cena 205 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 140 bodů v DERBY 14. místo !

Quijote de La Mancha Artemis Gold

Podzimní zkoušky  III.cena 188 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 136 bodů v DERBY 17. místo !

Děkujeme páníčkům za skvělé předvedení našich odchovanečků, věřte, že  je to pocit blaženosti 
VÝSLEDKY a vítězové:

XIII. Západočeské Derby Kyselka 2021

Kyselka - Radošov
Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodní práce Součet
pořadí
Titul
Poř. Titul Cena Body Poř. Titul Cena Body
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold GR Petr Vacek 3   I. 228 1 CACT I. 172 4 Vítěz Derby
2 Believe Christiny Magic Spell GR Caháková Sabina 1 CACT I. 232 5   I. 167 6  
3 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků FCR Dragounová Alena, DiS. 7 r.CACT I. 223 2 CACT I. 172 9  
4 Chris z Královských teras GR Novák Michal 8   I. 223 4 r.CACT I. 168 12  
5 Kissy Nice Friend LR Chládek, Petr, Ing. 12   I. 212 3 CACT I. 168 15  
6 Excellent Jackie Wild Happiness FCR Rosochová Hana, ing. 11   I. 215 7   I. 166 18  
7 First Lady Velvet Solaris FCR Kolářová Jolana, Mgr. 15   II. 213 6   I. 166 21  
8 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 13   I. 203 9   I. 156 22  
9 Queen Cleaopatra Artemis Gold GR Kučava Václav 5   I. 227 18   III. 148 23  
10 Walda Misantos GR Petr Hájek 10   I. 217 13   II. 142 23  
11 Queen Victoria Artemis Gold GR Míšek Pavel 17   II. 208 8   I. 158 25  
12 Dotty Blossoming Meadow LR Braun Luboš 9   I. 218 17   II. 133 26  
13 Samantha Fox Artemis Gold GR Míšek Pavel 16   II. 211 12   II. 157 28  
14 Scarlett Johansson Artemis Gold GR Baslová Jana 18   II. 205 14   II. 140 32  
15 Nordic Wind z Humburských luk LR Boháčová Monika 21   III. 195 11   I. 141 32  
16 Sibyla Misantos GR Klozová, Adriana, Bc. 19   II. 196 16   II. 135 35  
17 Quijote de La Mancha Artemis Gold GR Šimek Pavel 22   III. 188 15   II. 136 37  
18 Frappuccino Dorado Blanco GR Kaiml Roman 20   II. 192 19   III. 147 39  
  Carlyn Camian´s GR Martin Pavlík 2 r.CACT I. 232 -   - - -  
  BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis FCR Králová Alena, Mgr. 4 CACT I. 227 -   - - -  
  O'BELLISSIMANERA Something Beautiful LR Šipla Miroslav 6   I. 226 -   - - -  
  Witty Whisper Bonny Dux FCR Krejčík Jan -   - - 10   I. 151 -  
  Allesy Camian’s GR Jílek Petr, Ing. 14   II. 217 -   - - -  
  Antoinette Camian's GR Šimůnek Jaroslav -   - - -   - - -  

XIII.Západočeské Derby retrieverů-Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Kyselka 4.9.2021
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Believe Christiny Magic Spell 23 GR Caháková Sabina 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (32) CACT
2 Carlyn Camian´s 15 GR Martin Pavlík 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (32) r.CACT
3 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 21 GR Petr Vacek 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (32)  
4 BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis 3 FCR Králová Alena, Mgr. 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32) CACT
5 Queen Cleaopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (32)  
6 O'BELLISSIMANERA Something Beautiful 24 LR Šipla Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (31)  
7 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 16 FCR Dragounová Alena, DiS. 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (32) r.CACT
8 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (32)  
9 Dotty Blossoming Meadow 20 LR Braun Luboš 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 218 (30)  
10 Walda Misantos 5 GR Petr Hájek 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 217 (31)  
11 Excellent Jackie Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana, ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 I. 215 (29)  
12 Kissy Nice Friend 18 LR Chládek, Petr, Ing. 4 2 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 212 (30)  
13 Camaro od Písnických rybníků 19 LR Mrázková Lenka 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 3 3 4 I. 203 (29)  
14 Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr, Ing. 4 4 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 217 (31)  
15 First Lady Velvet Solaris 22 FCR Kolářová Jolana, Mgr. 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (30)  
16 Samantha Fox Artemis Gold 10 GR Míšek Pavel 4 4 3 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 211 (30)  
17 Queen Victoria Artemis Gold 8 GR Míšek Pavel 4 3 2 3 4 4 4 4V 3 4 4 4 II. 208 (30)  
18 Scarlett Johansson Artemis Gold 9 GR Baslová Jana 3 3 2 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 II. 205 (31)  
19 Sibyla Misantos 11 GR Klozová, Adriana, Bc. 3 3 4 3 3 4 4 4V 4 3 2 4 II. 196 (29)  
20 Frappuccino Dorado Blanco 13 GR Kaiml Roman 4 3 2 3 4 4 4 4V 3 3 3 3 II. 192 (28)  
21 Nordic Wind z Humburských luk 6 LR Boháčová Monika 4 2 3 4 1 4 4 4V 4 3 3 4 III. 195 (29)  
22 Quijote de La Mancha Artemis Gold 12 GR Šimek Pavel 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 3 1 2 III. 188 (26)  
  Witty Whisper Bonny Dux 7 FCR Krejčík Jan - - 3 4 - 4 - - - - - - neobstál
  Antoinette Camian's 2 GR Šimůnek Jaroslav - - 3 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Oldřich Liška, Bohuslav Papež, Josef Hudacký, František Bárta ml., Stanislav Barda, čekatel Alena Šiplová

XIII.Západočeské Derby retrieverů-Klubové zkoušky vodní práce CACT a res.CACT

Kyselka Radošov 5.9.2021
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 Cena Body Titul
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 21 GR Petr Vacek 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (56) CACT
2 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 16 FCR Dragounová Alena, DiS. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (55) CACT
3 Kissy Nice Friend 18 LR Chládek, Petr, Ing. 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (56) CACT
4 Chris z Královských teras 14 GR Novák Michal 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (55) r.CACT
5 Believe Christiny Magic Spell 23 GR Caháková Sabina 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (56)  
6 First Lady Velvet Solaris 22 FCR Kolářová Jolana, Mgr. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (54)  
7 Excellent Jackie Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana, ing. 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (54)  
8 Queen Victoria Artemis Gold 8 GR Míšek Pavel 4 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 158 (54)  
9 Camaro od Písnických rybníků 19 LR Mrázková Lenka 4 2 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 156 (53)  
10 Witty Whisper Bonny Dux 7 FCR Krejčík Jan 4 4 3 3 4 3 3V 4 3 4 I. 151 (53)  
11 Nordic Wind z Humburských luk 6 LR Boháčová Monika 3 3 3 3 4 3 3V 4 3 4 I. 141 (53)  
12 Samantha Fox Artemis Gold 10 GR Míšek Pavel 2 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 157 (55)  
13 Walda Misantos 5 GR Petr Hájek 2 2 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 142 (52)  
14 Scarlett Johansson Artemis Gold 9 GR Baslová Jana 3 1 4 4 4 4 4V 3 3 3 II. 140 (50)  
15 Quijote de La Mancha Artemis Gold 12 GR Šimek Pavel 2 2 4 4 4 3 4V 3 4 3 II. 136 (48)  
16 Sibyla Misantos 11 GR Klozová, Adriana, Bc. 2 3 4 3 4 3 4V 3 3 3 II. 135 (50)  
17 Dotty Blossoming Meadow 20 LR Braun Luboš 3 2 4 3 4 2 4V 3 3 4 II. 133 (47)  
18 Queen Cleaopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 3 1 4 4 4 4V 4 4 3 III. 148 (54)  
19 Frappuccino Dorado Blanco 13 GR Kaiml Roman 4 2 1 4 4 4 4V 4 4 4 III. 147 (54)  
  Carlyn Camian´s 15 GR Martin Pavlík 4 4 4 4 4 3 4V 4 0 4 neobstál
  O'BELLISSIMANERA Something Beautiful 24 LR Šipla Miroslav 4 3 0 4 4 - 4V 4 - 4 neobstál
  BANANA PRETTY MAMA Optimus Canis 3 FCR Králová Alena, Mgr. 4 - 0 4 4 - 4V - - - neobstál
  Antoinette Camian's 2 GR Šimůnek Jaroslav 4 - - 4 4 - 2V - - - neobstál
  Allesy Camian’s 17 GR Jílek Petr, Ing. - - 0 - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.

Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Oldřich Liška, Bohuslav Papež, Josef Hudacký, František Bárta ml., Stanislav Barda, čekatel Alena Šiplová

 
FOTOGALERIE ZE ZKOUŠEK - KCHLS
Událost na FB - ZDE
FOTO  FOTO  VIDEO  VIDEO
Výsledky ze svodu loveckých psů KCHLS - sekce retrieverů
Ověření vrozených vlastností retrieverů Kyselka - Radošov 2021
Na OVVRka bylo přihlášeno 15 retrieverů a všichni prospěli - 28.5.2021 vrchní rozhodčí p. Stanislav Barda  ( CZ )
Artemisáčci prospěli na zkouškách OVVR :
Tosca Yessica Tammy Artemis Gold  prospěla 196. bodů - v 6. měsících ... jen si to prý šli "prubnout"
Shakira Ripoll Artemis Gold prospěla 168. bodů

Moc moc moc děkujeme páníčkům  za prezentaci našich odchovů !!!

OVVR Kyselka 28.5.2021 - VÝSLEDKY

Poř. Pes Los Plem. Vůdce
Chování 

po výstřelu: 1

Nos: 2
Aport 

v terénu: 3

Vodění 

na vodítku: 4

Vodění 

na volno: 5

Ochota 

do vody: 6

Aport z vody: 7
Kontakt

 s vůdcem: 8

Vrozená 

chuť k práci: 9

Body Hodn. Povaha
1 Asterix od Habrovického rybníka 5 GR Adéla Marvanová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
2 DOROTHY ROCK POINT 13 GR Petra Červená 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
3 Elza Kendy Gold 6 GR Blanka Soukupová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
4 Future Princes Magic Spell 4 GR Jana Baslová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
5 CHIARI BELLISSIMANERA 7 LR Nikola Čáslavská 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
6 PACIFIK FAIRY FAMOUS GOLD 15 GR Lada Čermáková Velký 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
7 O´BELLISSIMANERA Someting Beautiful 1 LR Alena Šiplová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 224 prospěl standardní
8 Hannemor´s Everybody´s Talkin 8 FCR Mgr. Kateřina Kolínková 4 4 4 4 4 4 3 4 4 222 prospěl standardní
9 BORN TO BE LOVED ČEREŠŇA LIPOV 9 FCR Hana Rosochová 3 4 2 4 4 4 4 4 4 213 prospěl standardní
10 DEEOGEE Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ 14 GR Mgr.Alena Hlaváčková 4 4 4 4 4 4 2 4 4 212 prospěl standardní
11 Pretty Penny Nice Friend 10 LR Petr Chládek 4 4 3 4 2 4 3 4 4 206 prospěl standardní
12 TOSCA YESSICA TAMMY ARTEMIS GOLD 2 GR Pavel Kýček 4 4 2 4 4 4 2 4 4 196 prospěl standardní
13 Fey Dairin Red Treasure 11 NSR Lucáková Klára 4 2 3 4 4 4 2 4 4 184 prospěl standardní
14 YOKO RIO MISANTOS 3 GR Věra Krajníková 4 4 2 4 4 2 1 4 4 170 prospěl standardní
15 SHAKIRA RIPOLL ARTEMIS GOLD 12 GR Tereza Hájková 4 3 1 4 4 4 1 4 4 168 prospěl standardní

Odkaz na událost na FB ZDE

FOTO

Reportáž z dovolené, výcviku a OVVR: ZDE

Klubové podzimní zkoušky CACT 29.5.2021 Kyselka - Radošov

"Barvy" Artemisáčků hájili:

Samantha Fox Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 228 bodů Res. CACT a 2. místo !

WCH Queen Cleopatra Artemis Gold "U"

Podzimní zkoušky  I.cena 227 bodů  a 3. místo !

Samantha Fox Artemis Gold - I.cena 228 bodů Res. CACT a 2. místo

Quijote de La Mancha Artemis Gold "U" - II.cena 190 bodů

Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold "U" - I.cena 217 bodů

WCH Queen Cleopatra Artemis Gold "U" I.cena 227 bodů  a 3. místo

Vítězové:
Majkýnovo dcérenky obsadily první tři místa !
Cyndi Kendy Gold I. cena CACT
(Thevenet Pure Passion&Anna Bell Kendy Gold)
Samantha Fox Artemis Gold I. cena Res.CACT
(Thevenet Pure Passion&Phoebe Jane Tonkin Artemis Gold)
Queen Cleopatra Artemis Gold I. cena
(Thevenet Pure Passion&Lindsay Lohan Artemis Gold)

PZ se zadáním titulu CACT a res.CACT Kyselka 29.5.2021

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Cyndi Kendy Gold 10 GR Roman Lang 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (40) CACT
2 Samantha Fox Artemis Gold 6 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 228 (40) r.CACT
3 Queen Cleaopatra Artemis Gold 18 GR Václav Kučava 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (39)  
4 First Lady Velvet Solaris 1 FCR Kolářová Jolana Mgr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (39)  
5 Hope Dream Zlatá Kudrnka 2 GR Andrea Petrlíková 4 3 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (40)  
6 Camaro od Písnických rybníků 5 LR Mrázková Lenka 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 218 (38) CACT
7 Only One Gold Famous Gold 7 GR Čermáková Lada 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 I. 217 (39)  
8 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 24 GR Caháková Sabina 4 3 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 217 (39)  
9 Kissy Nice Friend 14 LR Chládek, Petr, Ing. 4 3 4 4 3 4 4 3V 4 3 4 4 I. 213 (38) r.CACT
10 Garsis Rose Aurea Rosa 8 GR Píchová Eva 4 2 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 I. 213 (38)  
11 Bessy Kendy Gold 20 GR Soukupová Blanka Mgr. 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 216 (38)  
12 Iiris Surri Aurea Rosa 11 GR Eva Píchová 4 4 2 3 4 4 4 4V 3 4 4 3 II. 207 (35)  
13 Dancing Queen Amazing Frace 19 LR Braun Luboš 4 3 3 4 3 4 4 3V 3 4 2 4 II. 202 (38)  
14 Katcha Draco Minor 13 LR Kantorová Petra 4 2 3 3 2 4 4 4V 4 3 4 4 II. 198 (38)  
15 Witty Whisper Bonny Dux 17 FCR Jan Krejčík 4 1 3 3 4 4 4 3V 4 3 4 3 II. 191 (36)  
16 Quijote de La Mancha Artemis Gold 15 GR Šimek Pavel 4 2 3 3 4 4 4 4V 3 3 4 2 II. 190 (32)  
17 Danny Rock Point 9 GR Frank Kristová Lucie, Ing. 4 4 3 2 2 4 4 2R 4 3 2 3 II. 177 (38)  
18 Darwin Kendy Gold 4 GR Petra Foldova 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 215 (40)  
19 Walda Misantos 16 GR Petr Hájek 4 3 4 4 1 4 4 4V 4 3 4 4 III. 209 (38)  
20 Gwen of Land Lady 12 FCR Kaňka Tomáš 4 1 4 4 1 4 4 4R 3 4 2 4 III. 185 (38)  
21 Ricci Dream Max 3 GR Hana Janská 4 2 1 3 4 4 4 3V 3 4 1 4 III. 182 (35)  
22 Charon Apraxia Felon 23 GR Leoš Cvrček 4 3 3 2 1 4 4 4V 4 3 2 3 III. 180 (37)  
  Izi Shanti Aurea Rosa 22 GR Lenka Víšková 4 - - - - 4 - - - - 4 0 neobstál
  Athos Golden Elianne 21 GR Pavel Jaroslav 4 - - - - 4 - - - - 2 0 neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Fr.Bárta ml., Stanislav Barda, Jan Bína, Josef Peroutka, Ing.Milan Kottek, Jaroslav Bejda, Václav Fišer, Zdenek Pils
 

FOTO ZDE

Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
VIDEO - TRUBAČ
Zahájení - VIDEO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava
Hanka Rosochová - CHS Wild Happiness
Lenka Mrázková
CHS Artemis Gold
a ostatní ...
Občerstvení v terénu i na dovolené v Kempu Ontario zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník

Odkaz na událost FB - ZDE
Ročenky jednotlivých DERBY a ohlédnutí na ta DERBY minulá ...
ke stažení v PDF DERBY*KNIHA
První vydání Nulté vydání
2008 - 2018 2008 - 2017
 
 
Další FOTO:
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
Les a výcvik
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci,
tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného
a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout.
  Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet.
 Pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes.
  Jste to vy, kdo dělá chyby …
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)