Krušnohorský deníček jednoho chlápka ze Sedlčan ...
 

Můj krušnohorský deníček

12. října Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Krušných horách. Bože jak je zde krásně! Už se nemohu dočkat, až majestátné horské vrcholy pokryje zářivý bílý sníh.
20. října Krušné hory jsou tím nejkrásnějším místem na Zemi. Podnikli jsme malý výlet po okolí a přitom jsme viděli několik jelenů. Jak byli graciézní! Zdá se mi, že je to jedno z nejúžasnějších zvířat.
11. listopadu Začala lovecká sezóna. Nemohu pochopit, jak někdo může zabít něco tak nádherného, jako je jelen. Doufám, že konečně začne sněžit.
15. listopadu Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou bílou pokrývkou. Krása jako na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluji.
9. prosince Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si znovu zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji zase proházel.
15. prosince Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Zkurvenej sněžnej pluh.
20. prosince Včera napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím cestu. Parchant jeden!
25. prosince Veselé zkrvené vánoce. Víc zasranýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho přinejmenším nakopu do prdele. Nechápu, proč prostě nepoužijou na silnici víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.
27. prosince Zas napad vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák, s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit mou lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už 6 polámal, když jsem prohazoval svou příjezdovou a pak jsem mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.
28. prosince Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen. Už se to nedalo ubrzdit. Na autě mám škodu 30 tisíc. Ty zkrvený bestie by se měly postřílet. Že je v sezóně lovci nepostříleli všechny!
10. března Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět auto vod tý debilní soli, co s ní ty hovada sypou silnice.
12. dubna Odstěhovali jsme se zpátky do Sedlčan. Teď teprve vidím, jaké je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít v takový prdeli, jako jsou Krušný hory!
Artemis Gold Kennel: Benny, Dina, Sára, Niky, Aura ... :-)
... a to je realita .... více ZDE
  Bookmark and Share
   
Aura, Dina, Niky :-)
Doo ...
Benny :-)
Dina, Niky :-)
Benny :-)
Benny .-)