Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci, tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout. Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet !
                                 
                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE  / ACTION        
 
2013
 

Akce v  jednotlivých letech: ( odkazy se otevírají v novém okně )

06/2013 31. 05. - 09. 06. 2013 PROPOZICE- Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky lovecké upotřebitelnosti
06/2013 08. 06. 2013 - sobota OVVR - VÝSLEDKY na stránkách klubu ZDE   PROPOZICE a PŘIHLÁŠKA
09/2013 14. 09. - 15. 09. 2013 V. Západočeské DERBY retrieverů 09/2013 CACT – PZ, SVP VÝSLEDKY  ZDE a PROPOZICE
09/2013 21. 09. - 22. 09. 2013 Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů  CACT - PROPOZICE
           ... ohlédnutí ...          

MVZPR CACT skončily ...   fotky najdete na FB AG  ... reportáž a výsledky na stránkách KCHLS

FOTO: 20.9.  21.09. 22.09. 22.09. 2013

MVZPR Karlovy Vary 21.-22.9.2013

Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů CACT a res.CACT

Kyselka - Radošov   21.-22.9.2013

Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Cena Body Titul Volba
1 Philipp Chlupaté   štěstí 3 GR Mrkva Luboš 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 359 nejl. voda, CACT 2: vodič
2 Bailar con Pasion   Touch of Heaven 7 GR Nechanický Libor Ing. 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 356 r.CACT 2: vodič
3 Aldy z Údolí Bobravy 2 GR Krečmerová Marcela 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 354   2: vodič
4 Angel Bellissima Nera 10 LR Malenová Monika 4 3 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 353 nejl. pole, CACT 2: vodič
5 Cinderella Tercius 8 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 I. 344 nejl. les, CACT 2: vodič
6 Bedivere Tercius 6 FCR Žampachová Eva MUDr. 3 3 4 4 4 3 3 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 I. 324 r.CACT 2: vodič
7 Art´s Ginny Tercius 5 FCR Žampach Pavel MUDr. 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 II. 338   2: vodič
8 Fiona od Jakuba   Krčína 9 GR Holanová Yvetta 3 2 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 II. 338   2: vodič
9 Bonnie ze Starého   Brázdima 1 FCR Šrenková Zdenka 2 1 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 III. 331   2: vodič
  Miranda Kerr Artemis   Gold 4 GR Tlapáková Ivana Ing. - - 0 4 - - - - 4 2 4 3 4 3 4 4 4 4 3 4 3 - neobstál     2: vodič

Disciplíny: 1: Následování, 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře, 3: Přinášení vlečené srstnaté, 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m, 5: Odložení, 6: Vodění psa, 7: Chování na stanovišti, 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 10: Přinášení kachny z hluboké vody, 11: Dohledávka pohozené kachny, 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling, 14: Slídění s dohledávkou, 15: Přinášení vlečené pernaté, 16: Chování po výstřelu, 17: Paměť k aportu - marking, 18: Nos, 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček

Rozhodčí: Jan Bína, Stanislav Barda, Antonín Míšek, Břetislav Uchytil ml., Václav Turhober

OBRAZEM - Artemis Gold
OBRAZEM - Artemis Gold
OBRAZEM - Artemis Gold
OBRAZEM - Artemis Gold
OBRAZEM - Artemis Gold
OBRAZEM - Magic Spell
OBRAZEM - Bellisima Nera
 

V. DERBY 2013 skončilo ...   fotky najdete na FB AG  ... reportáž a výsledky na stránkách KCHLS

FOTO 14.09. 15.09. 15.09. 2013

V. Zapadočeské Derby - výsledky - o Pohár starosty obce Kyselky

Kyselka - Radošov   14.-15.9.2013

Poř. Pes Plem. Vůdce Poř. SZVP Tit. SZVP Poř. PZ Tit. PZ Součet Titul
1 Pat z Proutku LR Kuhová Petra Dis. 4 r.CACT 2 r.CACT 6 Vítěz derby
2 Fiddle-De-Dees Morris Traveller GR Bursíková Radka 2 CACT 6 r.CACT 8  
3 Chit z Temné jeskyně LR Valenta Petr doc.Ing. 13   1 CACT 14  
4 Adventure Crusader Pure Soul GR Smrček Jan 6   8   14  
5 Vesna z Voldušského vrchu LR Janouškovcová Nikola 11   4   15  
6 Cassandra Dark Angel od Teplic FCR Králová Martina 9 CACT 7 r.CACT 16  
7 Bailar con Pasion Touch of Heaven GR Nechanický Libor Ing. 3 r.CACT 13   16  
8 Bastien z Makových dvorů GR Jílek Petr Ing. 14   3 CACT 17  
9 Akim od Turoveckých rybníků FCR Uherek Miroslav 12   5 CACT 17  
10 Chuck Berry Artemis Gold GR Boguaj Stanislav 8   11   19  
11 Black Crystal Rose Bohemian Ariston FCR Šustová Marie 10 r.CACT 10   20  
12 Barney Pouštní vítr GR Sejkora Sabina 18   9   27  
13 Áres Flores Vitae GR Janská Hana 17   12   29  
14 Miranda Kerr Artemis Gold GR Tlapáková Ivana Ing. 20   14   34  
15 Fantasy Freen Misantos GR Caháková Sabina 22   15   37  
  Crazy z Muchovy boudy LR Petrovická Blanka 1 CACT -   -  
  Argo z Borových lesů GR Jílek Petr Ing. 5   -   -  
  Fiona od Jakuba Krčína GR Holanová Yvetta 7   -   -  
  Aldy z Údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 15   -   -  
  Angel Bellissima Nera LR Malenová Monika 16   -   -  
  Athéne Lovely Shine LR Písecká Šárka 19   -   -  
  Gentle Touch Something Beautiful LR Šiplova Alena 21   -   -  
  Evidog Harmony GR Červinková Jana -   -   -  
  Erikachen Roisin NSR Nehera Tomáš -   -   -  
V.Západočeské Derby retrieverů - podzimní zkoušky CACT a res.CACT
Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Cena Body Titul
1 Chit z Temné jeskyně 4 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
2 Pat z Proutku 11 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 r.CACT
3 Bastien z Makových dvorů 21 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 188 CACT
4 Vesna z Voldušského vrchu 22 LR Janouškovcová Nikola 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184  
5 Akim od Turoveckých rybníků 18 FCR Uherek Miroslav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 184 CACT
6 Fiddle-De-Dees Morris Traveller 15 GR Bursíková Radka 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 178 r.CACT
7 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 174 r.CACT
8 Adventure Crusader Pure Soul 20 GR Smrček Jan 3 3 4 4 4 4 3 3 4 4 I. 167  
9 Barney Pouštní vítr 23 GR Sejkora Sabina 4 3 4 4 3 4 2 3 4 3 I. 163  
10 Black Crystal Rose Bohemian Ariston 12 FCR Šustová Marie 3 3 3 4 3 3 4 4 3 4 I. 160  
11 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 3 2 4 II. 174  
12 Áres Flores Vitae 14 GR Janská Hana 4 3 4 4 2 4 4 4 4 3 II. 169  
13 Bailar con Pasion Touch of Heaven 17 GR Nechanický Libor Ing. 4 2 4 4 4 4 4 2 4 4 II. 166  
14 Miranda Kerr Artemis Gold 24 GR Tlapáková Ivana Ing. 4 3 4 4 3 4 4 4 2 3 II. 165  
15 Fantasy Freen Misantos 16 GR Caháková Sabina 4 3 4 4 1 4 4 3 1 3 III. 147  
  Angel Bellissima Nera 2 LR Malenová Monika 4 1 4 4 - 4 - 4 - 0 neobstál
  Aldy z Údolí Bobravy 10 GR Krečmerová Marcela 3 3 - - - 4 - 3 - 0 neobstál
  Gentle Touch Something Beautiful 3 LR Šiplova Alena - - 4 4 - - - - - - odstoupil
  Athéne Lovely Shine 1 LR Písecká Šárka - - 4 4 - - - - - - odstoupil
  Argo z Borových lesů 19 GR Jílek Petr Ing. - 0 4 4 - - - - - - neobstál
  Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta - - - 0 - - - - - - neobstál
  Crazy z Muchovy boudy 8 LR Petrovická Blanka - 0 - - - - - - - - neobstál
  Erikachen Roisin 9 NSR Nehera Tomáš - 0 - - - - - - - - neobstál
  Evidog Harmony 7 GR Červinková Jana - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny: 1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Miroslav Pecháček, Josef Peroutka, Jan Bína, Pavel Míšek

V.Západočeské Derby retrieverů - speciální zkoušky z vodní práce  CACT a res.CACT
Poř. Pes Los Plem. Vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Cena Body Titul
1 Crazy z Muchovy boudy 8 LR Petrovická Blanka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
2 Fiddle-De-Dees Morris Traveller 15 GR Bursíková Radka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 CACT
3 Bailar con Pasion Touch of Heaven 17 GR Nechanický Libor Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I.R 136 r.CACT
4 Pat z Proutku 11 LR Kuhová Petra Dis. 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 134 r.CACT
5 Argo z Borových lesů 19 GR Jílek Petr Ing. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134  
6 Adventure Crusader Pure Soul 20 GR Smrček Jan 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 I. 134  
7 Fiona od Jakuba Krčína 6 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 I. 134  
8 Chuck Berry Artemis Gold 13 GR Boguaj Stanislav 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 132  
9 Cassandra Dark Angel od Teplic 5 FCR Králová Martina 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130 CACT
10 Black Crystal Rose Bohemian Ariston 12 FCR Šustová Marie 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 130 r.CACT
11 Vesna z Voldušského vrchu 22 LR Janouškovcová Nikola 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 I. 130  
12 Akim od Turoveckých rybníků 18 FCR Uherek Miroslav 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 130  
13 Chit z Temné jeskyně 4 LR Valenta Petr doc.Ing. 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 I. 127  
14 Bastien z Makových dvorů 21 GR Jílek Petr Ing. 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 I. 127  
15 Aldy z Údolí Bobravy 10 GR Krečmerová Marcela 3 4 4 4 4 4 4 3 4 3 I. 126  
16 Angel Bellissima Nera 2 LR Malenová Monika 2 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 120  
17 Áres Flores Vitae 14 GR Janská Hana 2 4 4 4 4 4 3 4 3 4 I. 118  
18 Barney Pouštní vítr 23 GR Sejkora Sabina 3 3 3 4 4 4 4 4 3 3 I. 117  
19 Athéne Lovely Shine 1 LR Písecká Šárka 3 4 2 2 4 4 4 3 4 3 II. 110  
20 Miranda Kerr Artemis Gold 24 GR Tlapáková Ivana Ing. 3 2 4 4 4 2 3 4 3 3 II. 106  
21 Gentle Touch Something Beautiful 3 LR Šiplova Alena 2 2 4 4 4 3 4 3 3 3 II. 104  
22 Fantasy Freen Misantos 16 GR Caháková Sabina 3 1 3 4 4 1 3 2 2 3 III. 87  
  Evidog Harmony 7 GR Červinková Jana 4 2 - - - 3 0 4 - - neobstál
  Erikachen Roisin 9 NSR Nehera Tomáš - 4 - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny: 1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti

Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna

Rozhodčí: Antonín Míšek, Václav Turhober, Stanislav Barda, František Bejček

OBRAZEM 1 - foto Artemis Gold

OBRAZEM 2 - foto Artemis Gold
OBRAZEM 3 - foto Artemis Gold
OBRAZEM 4 - foto Artemis Gold
OBRAZEM 5 - foto Artemis Gold
OBRAZEM 6 - foto Jana Jílková
 
Ověření vlohových vlastností retrieverů - 8. 6. 2013 Kyselka - Radošov - rozhodčí S. Barda
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Anabela od Úpatí spáleníku GR Iva Vacková 232 prospěl
Navar Misantos GR Antonín Míšek 232 prospěl
Nelson Misantos GR Martina Suchánková 232 prospěl
Nick Roland Artemis Gold LR Lenka Hanzová 228 prospěl
Authentic Hope Griffella FCR Andrea Řezníčková 214 prospěl
Beauty od Kovářské hůrky LR Veronika Podzimková 214 prospěl
Authentic Charm Griffella FCR Kristýna Vylhámová 200 prospěl
Arthas Ateka Dimom GR Ondřej  Michálek 169 prospěl
Aurora Sweet Albipolis GR Lenka Čuprová 145 prospěl
Tenetet z Českomoravské Vysočiny LR Zdeňka Altmanová 128 prospěl
Pinkerly - Pinky - Winky GR Antonín Míšek 118 prospěl
OVVR  Kyselka - RADOŠOV  -  8.6.2013 -  VÝSLEDKY na KCHLS  ZDE .... a FOTO ZDE
 
 
Další FOTO:
Artemis Gold Kennel
 
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
 Foto z výcviku ... ZDE/HERE
"Letní" foto z revíru ... ZDE/HERE
 "Zimní" foto z revíru ... ZDE/HERE
 Další foto v ALBUMU
 Jak postupovat při výcviku ... ZDE/HERE

Akce v  jednotlivých letech : ( odkazy se otevírají v novém okně )

přejděte na aktuální   ROK  
Navštivte také
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2018 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2017 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2016 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2015 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2014 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2013 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2012 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2011 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2010 se můžete podívat  ZDE
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
… pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá,
 co dělá, protože je pes
 a myslí jako pes.
 Jste to vy,
 kdo dělá chyby …