Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
přejděte na aktuální ROK
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  
Navštivte také dovolená a OVVR
  přejděte na aktuální ROK  
    2020    
    2019    
    2018    
    2017    
    2016    
    2015    
    2014    
    2013    
    2012    
    2011    
    2010    
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
 
                                 
                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE  / ACTION        
2019
05/2019 17.05.- 26.05.2019 Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky * přihláška  PROPOZICE
  Účastníci: NOVĚ rok 2019 - SKUPINA na FB
05/2019 24.05.2019 (pátek) OVVR - PROPOZICE *  PŘIHLÁŠKA * informace také najdete v události na FB
05/2019 25.05.2019 Klubové PZ - Doupovský pohár - PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA *  informace také na FB
09/2019 21. - 22.09.2019 XI. Západočeské DERBY retrieverů * PZ a SVP * PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA * FB

           ... ohlédnutí ...         

.Zkoušky a OVVR jsou pořádány pod vedením KCHLS - sekce retrieverů :

WEB "nový" KCHLS
WEB "starý" KCHLS
WEB KCHLS - sekce retriever
ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ na zkoušky
Ročenky jednotlivých DERBY a ohlédnutí na ta DERBY minulá ... ke stažení v PDF DERBY*KNIHA
První vydání Nulté vydání
2008 - 2018 2008 - 2017

XI. Západočeské derby Kyselka-Radošov 21. - 22. 9. 2019

Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodních prací Součet
pořadí
Titul
Poř. Titul Cena Body Poř. Titul Cena Body
1 Chris z Královských teras GR Novák Michal 1 CACT I. 232 1 CACT I. 172 2 Vítěz Derby
2 Queen Cleopatra Artemis Gold GR Kučava Václav 3   I. 227 2 r.CACT I. 172 5  
3 Bombastic Angela Griffella FCR Gabriela Saidlová 4 CACT I. 224 5 CACT I. 170 9  
4 Rhapsody Misantos GR Alena Vacková 5   I. 223 7   I. 168 12  
5 Peeper ze Staré Výšiny LR Ing. Daniel Smysl 11   II. 201 3 CACT I. 172 14  
6 Silver Skydiver Advocate LR Šiplová Alena 6 CACT I. 222 10   I. 166 16  
7 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová, Hana, Ing. 7 r.CACT I. 221 9 r.CACT I. 167 16  
8 Brook ze Zlaté skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 8   I. 218 8   I. 167 16  
9 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 12   II. 199 4 r.CACT I. 172 16  
10 Christopher Bismilláhi GR Petr Vacek 2 r.CACT I. 227 19   III. 155 21  
11 Bazalca Ebellini GR Kaslová Eva 14   II. 194 11   I. 166 25  
12 Alison Bohemia West LR Kapoun Radek Ing. 10   II. 212 16   II. 155 26  
13 Just Like an Angel Something Beautiful LR Nikol Doleželová 13   II. 196 13   I. 164 26  
14 Parton Donna Hope Artemis Gold GR Bořivoj Bláha 9   I. 218 18   II. 126 27  
15 Dream Max Ricci GR Hana Janská 21   III. 193 6   I. 168 27  
16 Antoinette Camian’s GR Šimůnek Jaroslav 16   II. 191 12   I. 164 28  
17 I´m Blueberry Star Royal Standard LR Elblová Tereza 17   II. 191 15   I. 151 32  
18 Next Funny Bunny Rusty Love GR Peša Vladimír 19   III. 202 14   I. 155 33  
19 Lady Charlie z Trojánku LR Petr Müller 20   III. 200 17   II. 143 37  
20 Enjoy the Life Dorado blanco GR Lucie Hanykova 22   III. 187 20   III. 144 42  
  Imperial Star Royal Standard LR Kotoučková, Kateřina 15   II. 193    
  Claudia Sun Agarios GR Wallisch, Zdeněk, Ing   21   III. 134  
  Quijote de La Mancha Artemis Gold GR Šimek Pavel 23   III. 183    

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT - Kyselka-Radošov 21.9.2019

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Chris z Královských teras 17 GR Novák Michal 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 232 (40) CACT
2 Christopher Bismilláhi 8 GR Petr Vacek 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (40) r.CACT
3 Queen Cleopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (39)  
4 Bombastic Angela Griffella 15 FCR Gabriela Saidlová 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 4 I. 224 (40) CACT
5 Rhapsody Misantos 12 GR Alena Vacková 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (40)  
6 Silver Skydiver Advocate 1 LR Šiplová Alena 4 3 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (39) CACT
7 Black Nikkita Wild Happiness 7 FCR Rosochová, Hana, Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (38) r.CACT
8 Brook ze Zlaté skalky 9 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 3 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 I. 218 (40)  
9 Parton Donna Hope Artemis Gold 19 GR Bořivoj Bláha 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 4 3 I. 218 (39)  
10 Alison Bohemia West 22 LR Kapoun Radek Ing. 4 2 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 212 (38)  
11 Peeper ze Staré Výšiny 16 LR Ing. Daniel Smysl 4 4 3 4 3 4 4 2V 4 4 2 3 II. 201 (39)  
12 Camaro od Písnických rybníků 21 LR Mrázková Lenka 3 2 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 199 (39)  
13 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Nikol Doleželová 4 3 2 3 4 4 4 3V 4 4 4 2 II. 196 (36)  
14 Bazalca Ebellini 3 GR Kaslová Eva 4 3 3 2 2 4 4 3V 4 4 4 3 II. 194 (39)  
15 Imperial Star Royal Standard 18 LR Kotoučková, Kateřina 4 2 3 4 3 4 4 4R 3 4 2 4 II. 193 (38)  
16 Antoinette Camian’s 20 GR Šimůnek Jaroslav 3 3 2 4 3 4 4 3R 4 4 3 4 II. 191 (38)  
17 I´m Blueberry Star Royal Standard 6 LR Elblová Tereza 4 2 3 4 3 4 4 2R 4 4 3 3 II. 191 (37)  
18 Olivia z Ročkova 24 LR Ing. Radek Kapoun 4 1 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 III. 208 (40)  
19 Next Funny Bunny Rusty Love 5 GR Peša Vladimír 4 4 4 4 3 4 4 1V 4 4 2 3 III. 202 (38)  
20 Lady Charlie z Trojánku 13 LR Petr Müller 4 3 3 4 2 4 4 1R 4 4 4 4 III. 200 (39)  
21 Dream Max Ricci 23 GR Hana Janská 4 1 3 3 4 4 4 2V 4 3 4 4 III. 193 (38)  
22 Enjoy the Life Dorado blanco 2 GR Lucie Hanykova 4 4 1 2 4 4 4 2V 4 4 1 4 III. 187 (40)  
23 Quijote de La Mancha Artemis Gold 14 GR Šimek Pavel 4 2 3 2 1 4 4 4V 4 3 4 3 III. 183 (35)  
  Claudia Sun Agarios 11 GR Wallisch, Zdeněk, Ing 4 0 4 3 4 4 4 3V 4 4 4 3 neobstál
Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení
Vrchní rozhodčí: Zdeněk Pils
Rozhodčí: Fr. Bárta st., Václav Fišer, Jan Bína, Ing. Milan Kottek, Stanislav Barda, Antonín Míšek, Pavel Míšek, Jaroslav Bejda

Klubové zkoušky vodní práce - Kyselka-Radošov 22.9.2019

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 Cena Body Titul
1 Chris z Královských teras 17 GR Novák Michal 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (60) CACT
2 Queen Cleopatra Artemis Gold 4 GR Kučava Václav 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (60) r.CACT
3 Peeper ze Staré Výšiny 16 LR Ing. Daniel Smysl 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (60) CACT
4 Camaro od Písnických rybníků 21 LR Mrázková Lenka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (59) r.CACT
5 Bombastic Angela Griffella 15 FCR Gabriela Saidlová 4 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 I. 170 (60) CACT
6 Dream Max Ricci 23 GR Hana Janská 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (59)  
7 Rhapsody Misantos 12 GR Alena Vacková 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (59)  
8 Brook ze Zlaté skalky 9 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (60)  
9 Black Nikkita Wild Happiness 7 FCR Rosochová, Hana, Ing. 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (59) r.CACT
10 Silver Skydiver Advocate 1 LR Šiplová Alena 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (58)  
11 Bazalca Ebellini 3 GR Kaslová Eva 4 4 4 4 4 4 3V 4 3 4 I. 166 (58)  
12 Antoinette Camian’s 20 GR Šimůnek Jaroslav 4 4 4 4 4 4 4R 4 4 4 I. 164 (60)  
13 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Nikol Doleželová 4 4 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 164 (57)  
14 Next Funny Bunny Rusty Love 5 GR Peša Vladimír 3 4 4 3 4 3 4V 4 3 4 I. 155 (58)  
15 I´m Blueberry Star Royal Standard 6 LR Elblová Tereza 3 4 4 3 4 4 3R 4 3 4 I. 151 (60)  
16 Alison Bohemia West 22 LR Kapoun Radek Ing. 4 3 4 3 4 4 2V 4 4 4 II. 155 (60)  
17 Lady Charlie z Trojánku 13 LR Petr Müller 3 4 4 3 4 3 2R 4 3 4 II. 143 (57)  
18 Parton Donna Hope Artemis Gold 19 GR Bořivoj Bláha 3 3 2 2 4 3 3V 3 3 4 II. 126 (54)  
19 Christopher Bismilláhi 8 GR Petr Vacek 4 3 4 1 4 4 4V 4 4 4 III. 155 (60)  
20 Enjoy the Life Dorado blanco 2 GR Lucie Hanykova 3 3 4 3 4 4 2V 4 1 4 III. 144 (58)  
21 Claudia Sun Agarios 11 GR Wallisch, Zdeněk, Ing 4 3 1 4 4 3 4V 3 1 4 III. 134 (54)  
22 Dancing Queen Amazing Frace 24 LR Luboš Braun 3 3 4 1 4 2 3V 4 3 4 III. 132 (52)  
  Quijote de La Mancha Artemis Gold 14 GR Šimek Pavel 0 4 4 4 4 3 4V 4 4 neobstál
  Imperial Star Royal Standard 18 LR Kotoučková, Kateřina 0 neobstál
Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce
Vrchní rozhodčí: Zdeněk Pils
Rozhodčí: Fr. Bárta st., Václav Fišer, Jan Bína, Ing. Milan Kottek, Stanislav Barda, Antonín Míšek, Pavel Míšek, Jaroslav Bejda
*MIA* Queen Cleopatra Artemis Gold  ve svých dvou letech titul Res.CACT a 3. místo !
*MIA* Queen Cleopatra Artemis Gold v rostřelu !
Quijote de La Mancha Artemis Gold a Santiago Calatrava Artemis Gold
Podívat se přijela i *SKAY* Scarlett Johansson Artemis Gold
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Alena Hlaváčková - CHS Měsíční pláně
Pivnice Drahovice Václav Kučava

Manželé Míškovi - CHS Misantos

Jana Baslová - CHS Magic Spell
Manželé Holanovi - CHS z Kojetických skal
CHS Artemis Gold
a ostatní
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
Klubové podzimní zkoušky Kyselka - Radošov 25.5.2019
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 20 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 228 (40) CACT
2 Rozárka Bonny Dux 19 FCR Saidlová Gabriela 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 222 (40) CACT
3 Christopher Bismilláhi 6 GR Vacek Petr 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 222 (40) r.CACT
4 Joy Jackie Nice Friend 10 LR Mansfeldová Simona Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (37) CACT
5 Cessidy od písnických rybniků 8 LR Bušková Petra 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I.R 217 (38) r.CACT
6 Silver Skydiver Advocate 5 LR Šiplová Alena 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I.R 217 (38)  
7 Extra Help From Bohemian Starlight 14 GR Hroďej Jakub 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 213 (39)  
8 Rhapsody Misantos 9 GR Vacková Alena 4 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 216 (38)  
9 Alison Bohemia West 22 LR Kapoun Radek Ing. 3 4 4 4 4 3 4 3V 4 4 4 2 II. 203 (37)  
10 Next Funny Bunny Rusty Love 2 GR Peša Vladimír 4 3 4 4 2 4 4 3R 4 3 4 4 II. 203 (37)  
11 Camaro od Písnických rybníků 4 LR Mrázková Lenka 4 3 2 3 2 4 4 4V 3 4 3 2 II. 184 (33)  
12 Bombastic Angela Griffella 21 FCR Saidlová Gabriela 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 1 4 III. 215 (40)  
13 Diamond Darwin Golden Martha 24 GR Tomanová Sandra Mgr. 4 4 4 4 2 4 4 4V 4 4 1 4 III. 212 (40)  
14 Queen Cleopatra Artemis Gold 11 GR Kučava Václav 4 1 4 4 4 3 4 4V 3 4 3 3 III. 198 (34)  
15 Rome Wasn´t Built in aDay Non-Stop 1 GR Míšek Antonín 4 1 4 4 3 4 4 4R 3 4 2 4 III. 193 (36)  
16 Muffin's Silver Rusty Love 3 GR Novák Tomáš 4 2 4 4 1 4 4 4R 4 3 3 2 III. 180 (32)  
17 Quijote de La Mancha Artemis Gold 23 GR Šimek Pavel 2 1 3 4 1 2 4 4V 2 4 4 2 III. 154 (31)  
  Annie Gold Kajpeto 7 GR Škvrna Radek 4 2 4 0 1 4 4 4V 4 4 3 2 neobstál
  Lady Charlie z Trojánku 12 LR Müllerová Jana Mgr. 4 4 4 0 2 4 4 1V 3 3 4 1 neobstál
  Vanilka z Měsíčních plání 18 GR Hlaváčková Alena Mgr. - - 4 4 0 - - - 4 - - - neobstál
  Yascha z Měsíčních plání 16 GR Hlaváčková Alena Mgr. - - 4 2 2 - - - 4 - - 0 neobstál
  Phillip Reeve Power Artemis Gold 15 GR Davidová Jitka - - 2 4 1 - - - 4 - - 0 neobstál
  Dream Max Ricci 17 GR Janská Hana - - - 0 - - - - - - - - neobstál
  Parton Donna Hope Artemis Gold 13 GR Bláha Bořivoj - - - 0 - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Václav Fišer, Zdeněk Pils, Miroslav Pecháček, Jaroslav Bejda, Ing.Milan Kottek, Josef Peroutka, Stanislav Barda, Jan Bína
Vítězem KPZ 2019 se stal Oliver Watterlooo Jr. Artemis Gold s titulem CACT !!!
Vítězové
 

FOTO ZDE ZDE 

Událost na FB ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
VIDEO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava

Manželé Míškovi - CHS Misantos

Manželé Holanovi - CHS z Kojetických skal
CHS Artemis Gold
a ostatní
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
OVVR Kyselka - Radošov 24.5.2019
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
Caya Rock Point GR Holečková Libuše 214 Prospěl
André od Lužeckého potoka LR Dürmuthová Michala 212 Prospěl
Extra Help From Bohemian Starling GR Hroděj Jakub 212 Prospěl
Gwen of Land Lady FCR Kaňka Tomáš 212 Prospěl
Ulla ze Staré Výšiny LR Novák Jan 192 Prospěl
Heda Apraxia Felon GR Kožíšková Michaela 188 Prospěl
Pozn. Při rovnosti bodů řazeno dle abecedy. Rozhodčí: Stanislav Barda

FOTO ZDE

Událost na FB ZDE
Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
 
 
Další FOTO:
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
 
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci,
tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného
a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout.
  Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet
 Pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes.
  Jste to vy, kdo dělá chyby …
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)