Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
přejděte na aktuální ROK
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  
Navštivte také dovolená a OVVR
  přejděte na aktuální ROK  
    2020    
    2019    
    2018    
    2017    
    2016    
    2015    
    2014    
    2013    
    2012    
    2011    
    2010    
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
 
                                 
                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE  / ACTION        
 
2017
 
06/2017 09.-18.06.2017 Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky * přihláška  PROPOZICE * FB
06/2017 17. 06. 2017 OVVR - PROPOZICE *  PŘIHLÁŠKA * informace také najdete v události na FB
08/2017 26.-27.08.2017 MSR - PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA * MSR 2017 - kvalifikace * informace také na FB
09/2017 09.-10.09.2017 IX. Západočeské DERBY retrieverů * PZ a SVP (CACT) * PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA * FB
09/2017 23.-24.09.2017 VZPR CACT * PROPOZICE * informace také najdete v události na FB

           ... ohlédnutí ...         

Zkoušky a OVVR jsou pořádány pod vedením KCHLS - sekce retrieverů:

WEB "nový*NEW" KCHLS
WEB "starý*OLD" KCHLS
ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ na zkoušky
Ročenky jednotlivých DERBY a ohlédnutí na ta DERBY minulá ... ke stažení v PDF DERBY*KNIHA
První vydání Nulté vydání
2008 - 2018 2008 - 2017
REPORTÁŽ z VZPR Kyselka - Radošov 23.9 - 24.9.2017
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Cena Body Titul
1 Cesmína Agnes Kunčice pod Ondřejníkem 18 LR Zounek Radomil 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 523 (84) nejl. voda, nejl. les, CACT, Vítěz zkoušek
2 Diamond Destiny Golden Martha 13 GR Jůzlová Jana 4 4 4S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 I. 516 (82) CACT
3 Garsis Rose Aurea Rosa 7 GR Píchová Eva 4 4 4S 4V 3 4 4V 4 4 4 3 4 4V 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 512 (84) r.CACT
4 Rhapsody Misantos 24 GR Vacek Petr 4 4 3S 3V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 I. 511 (84)  
5 Now I´m Here Exotic Lunas 12 FCR Pokorný Zdeněk Ing. 4 4 4S 3V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 4 4 I. 501 (82) CACT
6 Britney Sweet Albipolis 22 GR Kamešová Jana 4 4 4V 4V 4 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 3 3 3 4 3 4 4 3 3 I. 482 (78)  
7 Áres Flores Vitae 10 GR Janská Hana 4 4 4S 4V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 4 4 4 3 4 4 4 II. 513 (84)  
8 Fleur de Lis Tercius 9 FCR Žampachová Barbora Mgr. 4 4 3V 4V 2 4 4V 4 4 4 3 4 3V 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 501 (82)  
9 Love Is All Around Black Brianta 11 FCR Pokorný Petr 4 4 4V 2V 4 4 4V 4 4 4 3 3 4V 3 4 2 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 II. 467 (82)  
10 Aimee Jackie´s dream 2 GR Pokorná Hana 4 4 4V 4V 2 4 4V 3 4 4 3 4 3V 4 4 3 3 2 4 3 2 4 4 3 4 4 II. 464 (82)  
11 Ayla Eli's Pride 20 GR Marková Ella 4 4 4V 4V 3 4 4R 4 4 4 4 4 4V 4 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 III. 491 (83)  
12 Arlette Canis félix 15 GR Voborník David 4 4 2S 4V 3 1 4V 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 III. 490 (78) nejl. pole
13 Darsy z Kolbyho vršku 17 GR Prašivková Jana 4 4 4S 3V 4 1 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 2 4 3 4 4 3 4 4 4 III. 488 (83)  
14 Bee Bee Luckykay 3 LR Luňák Martin 4 4 3V 3V 4 4 4V 3 4 4 4 4 4V 4 4 1 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 III. 482 (82)  
15 Greedigut z Helfštýna 1 LR Blaschke Martin 4 4 4S 3V 3 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 1 4 4 4 3 3 4 III. 481 (79)  
16 Amor Benjamin Od Kojetických skal 4 GR Holanová Yvetta 4 4 4V 4V 3 4 1V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 1 2 4 4 4 2 4 4 4 4 III. 470 (84)  
17 New Superstar Bohemia Luxyvett 19 FCR Chlumská Jana 4 4 3V 4V 3 4 4V 4 4 4 1 4 3V 3 4 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 III. 469 (81)  
18 Bea Benison 21 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 4 4R 4V 4 4 4R 3 4 4 4 4 4R 4 4 4 3 1 3 3 4 3 4 4 4 4 III. 462 (84)  
19 Gremlin z Helfštýna 14 LR Blaschke Milada 4 4 1R 4V 4 4 3R 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 2 3 3 4 2 3 4 3 4 III. 451 (80)  
20 Thevenet Pure Passion 23 GR Míšek Pavel 4 4 4V 4V 4 4 4V 2 4 4 1 4 4V 4 4 1 2 3 1 4 4 1 3 4 4 4 III. 438 (83)  
21 Kate Diamond in the Heart 6 GR Luňák Martin 4 4 3V 4V 4 1 4R 2 3 4 3 4 4R 4 4 1 1 4 4 3 3 2 4 2 3 4 III. 405 (71)  
  Achilles Silvis Sancti Huberti 8 GR Keppert David 4 4 4S 4V 2 3 4V 4 4 3 4 - - - - 4 3 4 2 3 - 3 4 - - 0 neobstál
  Arny Jackie´s dream 5 FCR Pokorná Hana - - 3V 4V 0 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - neobstál
  Ortis Artemis Gold 16 GR Soldánová Martina - - - - - - - - - - 4 0 - - - - - - - - - - - - - - neobstál
Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (V = vodič, Z = oznamovač, H = hlasič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna
Rozhodčí: Branko Danielovský, Jan Bína, Miloslav Šafařík, Jaroslav Mach, Ing. Irena Erhartová, Miroslav Pecháček, Petr Šilhan, Stanislav Barda, Ing. Milan Kottek

Sponzoři

Obec Kyselka
STEEN QOS s.r.o. Vojkovice
Restaurace Na Špici – manželé Ztratilovi
VLS Karlovy Vary – honitba
FASTR Most – manželé Vackovi
BellissimaNera – manželé Šiplovi
EUKANUBA
OliverFood cz
HOLLANDIA s.r.o
TOP Servis Holan
honitba AGROTRAVEL Ostrov
Artemis Gold 
a ostatní
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
Odkaz na výsledky na původních stránkách KCHLS ZDE
VIDEO
VIDEO
REPORTÁŽ z DERBY 2017 - ZDE

MIKEE - Thevenet Pure Passion - KPZ - I. cena, KVP - I.cena - v derby 11. místo

na fotce jsou Mikeeho dětišky: Queen Victoria AG a Quinn Manequinn AG

Ch CZ Ortis Artemis Gold - KPZ - I. cena, Res.CACT, KVP - I.cena - v derby 6. místo

Výsledky: IX. Západočeské Derby retrieverů - o Pohár starosty Obce KYSELKA  

Kyselka - Radošov 9.-10.9.2017

Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodních prací Součet Titul
Poř. Titul Cena/body Poř. Titul Cena/body
1 Arwi Valery Bohemia Tilia FCR Dragounová Alena Dis. 4 r.CACT I./232 1 CACT I./172 5 Vítěz Derby
2 Brook ze Zlaté Skalky GR Navrátilová Šárka MVDr. 5   I./226 2 CACT I./172 7  
3 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 6   I./221 3 r.CACT I./172 9  
4 Amor Benjamin Od Kojetických skal GR Holanová Yvetta 7   I./221 4   I./166 11  
5 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 2 CACT I./232 12   II./158 14  
6 Ortis Artemis Gold GR Soldánová Martina 3 r.CACT I./232 11   II./162 14  
7 Karkulka Chlupaté štěstí GR Sláma Milan 8   I./213 7   I./161 15  
8 Maxipes Fík Chlupaté štěstí GR Maříková Iva 9   I./212 6   I./162 15  
9 Black Nikkita Wild Happiness FCR Rosochová Hana 1 CACT I./232 16   III./160 17  
10 Arlette Canis félix GR Voborník David 12   II./206 5   I./163 17  
11 Thevenet Pure Passion GR Míšek Pavel 10   I./212 9   I./155 19  
12 Just Like an Angel Something Beautiful LR Doleželová Nikol 15   II./197 8 CACT I./159 23  
13 Bea Benison LR Mynaříková Markéta Mgr. 14   II./202 10 r.CACT I./147 24  
14 Exccellente Chiara BellissimaNera LR Šiplová Alena 11   II./214 14   II./144 25  
15 Aldy Z údolí Bobravy GR Krečmerová Marcela 13   II./206 13   II./147 26  
16 Camaro od Písnických rybníků LR Mrázková Lenka 16   II./178 17   III./124 33  
  Orion Chlupaté štěstí GR Vlach Jaroslav Ing. -   - 15   II./138 -  
  April Kovinox Puppy Dogs LR Janská Katarína 17   III./167 -   - -  
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků GR Kosmák David -   - -   - -  

Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
Nos
 2 
Vyh
 3 
VlP
 4 
VlS
 5 
KHV
 6 
DaP
 7 
ChV
 8 
Vod
 9 
Rad
10
PaO
11
Apo
12
Při
Cena Body Titul
1 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) CACT
2 Rhapsody Misantos 11 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) CACT
3 Ortis Artemis Gold 12 GR Soldánová Martina 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) r.CACT
4 Arwi Valery Bohemia Tilia 16 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (56) r.CACT
5 Brook ze Zlaté Skalky 2 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 226 (55)  
6 Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (53)  
7 Amor Benjamin Od Kojetických skal 17 GR Holanová Yvetta 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 4 I. 221 (53)  
8 Karkulka Chlupaté štěstí 9 GR Sláma Milan 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 213 (54)  
9 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 13 GR Maříková Iva 4 4 3 3 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 212 (54)  
10 Thevenet Pure Passion 19 GR Míšek Pavel 4 3 3 4 3 4 4 4V 4 4 4 3 I. 212 (54)  
11 Exccellente Chiara BellissimaNera 18 LR Šiplová Alena 4 2 4 4 3 4 4 4V 3 4 4 4 II. 214 (53)  
12 Arlette Canis félix 4 GR Voborník David 4 2 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 II. 206 (54)  
13 Aldy Z údolí Bobravy 15 GR Krečmerová Marcela 4 2 4 4 4 4 4 4V 3 3 4 3 II. 206 (49)  
14 Bea Benison 8 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 2 4 4 2 4 4 4R 3 4 4 4 II. 202 (54)  
15 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Doleželová Nikol 3 3 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 2 II. 197 (47)  
16 Camaro od Písnických rybníků 7 LR Mrázková Lenka 4 3 3 2 3 4 4 4R 4 3 3 2 II. 178 (51)  
17 April Kovinox Puppy Dogs 3 LR Janská Katarína 4 4 3 4 1 4 4 1V 4 3 1 1 III. 167 (48)  
  Orion Chlupaté štěstí 14 GR Vlach Jaroslav Ing. 4 4 3 - 0 - - - - - - - neobstál
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků 6 GR Kosmák David - - - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:

1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení
 pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu,
12: Přinášení
Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna
Rozhodčí: Vladimír Kolín, Stanislav Barda, Miroslav Pecháček, Jaroslav Mach, Branko Danielovský, Hana Kovářová
Klubové zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
NaK
 2 
Vyh
 3 
DoK
 4 
Apo
 5 
ChV
 6 
Při
 7 
Vod
 8 
PaO
 9 
ChS
10
Rad
Cena Body Titul
1 Arwi Valery Bohemia Tilia 16 FCR Dragounová Alena Dis. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
2 Brook ze Zlaté Skalky 2 GR Navrátilová Šárka MVDr. 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
3 Christopher Bismilláhi 5 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 172 (47) r.CACT
4 Amor Benjamin Od Kojetických skal 17 GR Holanová Yvetta 4 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 I. 166 (44)  
5 Arlette Canis félix 4 GR Voborník David 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 163 (47)  
6 Maxipes Fík Chlupaté štěstí 13 GR Maříková Iva 4 4 4 4 4 3 3V 4 4 4 I. 162 (45)  
7 Karkulka Chlupaté štěstí 9 GR Sláma Milan 4 3 4 4 4 4 4V 3 4 4 I. 161 (46)  
8 Just Like an Angel Something Beautiful 10 LR Doleželová Nikol 4 3 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 159 (43) CACT
9 Thevenet Pure Passion 19 GR Míšek Pavel 4 3 4 4 4 4 3V 3 3 4 I. 155 (43)  
10 Bea Benison 8 LR Mynaříková Markéta Mgr. 4 3 4 3 4 4 4R 3 3 4 I. 147 (45) r.CACT
11 Ortis Artemis Gold 12 GR Soldánová Martina 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (46)  
12 Rhapsody Misantos 11 GR Vacková Alena 4 2 4 4 4 4 3V 4 4 4 II. 158 (46)  
13 Aldy Z údolí Bobravy 15 GR Krečmerová Marcela 2 3 4 4 4 4 4V 3 4 3 II. 147 (42)  
14 Exccellente Chiara BellissimaNera 18 LR Šiplová Alena 4 2 4 3 4 3 4V 3 3 4 II. 144 (44)  
15 Orion Chlupaté štěstí 14 GR Vlach Jaroslav Ing. 2 4 4 4 4 3 4R 3 2 4 II. 138 (44)  
16 Black Nikkita Wild Happiness 1 FCR Rosochová Hana 4 4 4 1 4 4 4V 4 4 4 III. 160 (47)  
17 Camaro od Písnických rybníků 7 LR Mrázková Lenka 2 4 4 1 4 3 2R 3 3 4 III. 124 (40)  
  April Kovinox Puppy Dogs 3 LR Janská Katarína 3 - - 3 4 - - - - - neobstál
  Athos jr. Dobré srdce Kosmíků 6 GR Kosmák David - - - - - - - - - - neobstál
Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (R = na řemeni, V = volné), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce
Vrchní rozhodčí: Ing.Jan Horyna
Rozhodčí: Vladimír Kolín, Stanislav Barda, Miroslav Pecháček, Jaroslav Mach, Branko Danielovský, Hana Kovářová, Jana Dejmková, Jan Bína
Odkaz na KCHLS - výsledky, foto ZDE
1. Ověření vlohových vlastností retrieverů - 17.6. 2017 ranní Kyselka - Radošov
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
ANTONY WATTERLOO KENDY GOLD GR Blanka Soukupová 232 Prospěl
Dr. PEPO OF GOLDEN CHEER GR Ing. Karel Steidl 232 Prospěl
PHILLIP REEVE POWER ARTEMIS GOLD GR Jitka Davidová 232 Prospěl
SILVER SKYDIVER ADVOCATE LR Alena Šiplová 228 Prospěl
EXCCELLENTE CHIARA BELLISSIMANERA LR Alena Šiplová 222 Prospěl
JUSTLIKE AN ANGEL SOMETHING BEATIFUL LR Nikol Doleželová 222 Prospěl
MUFFINS MAGIC SPELL RUSTY LOVE GR Jana Baslová 222 Prospěl
PATRICIA VICTORIA ARTEMIS GOLD GR Magdalena Růžičková 222 Prospěl
DIANGELO BELLISSIMANERA LR Lucie Hanousková 212 Prospěl
CAMARO OD PÍSNICKÝCH RYBNÍKů LR Lenka Mrázková 210 Prospěl
JUST DOIT ASTRAL SKY GR Naděžda Podracká 209 Prospěl
WENDY MERLUCIUS LR Jitka Třebínová 200 Prospěl
EXCCELLENTE MATEO BELLISSIMANERA LR Markéta Malá 178 Prospěl
2. Ověření vlohových vlastností retrieverů - 17.6. 2017 odpolední Kyselka - Radošov
Jméno psa Plemeno Vůdce Body Prospěl / Neprospěl
ANNA BELL KENDY GOLD GR Blanka Soukupová 232 Prospěl
ISSIS Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN GR Antonín Míšek 232 Prospěl
SIBYLA MISANTOS GR Bc.Adriana Klozová 232 Prospěl
BEAUTY FROM BLACK GULLY GR Lenka Bezděková 229 Prospěl
ATHOS Jr. DOBRĚ SRDCE KOSMÍKů GR David Kosmák 222 Prospěl
DESSY NEPOSLUŠNÉ ŠTĚNĚ GR Josef Dvořáček 221 Prospěl
FELLOW MONTY Z ČERNOBÍLÉ DUHY LR Radka Prachomenková 219 Prospěl
ATHOS OD KAMPAŇOVSKÝ SKÁLY FCR Vlasta Čílová 198 Prospěl
MUFFINS SILVER RUSTY LOVE GR Tomáš Novák 196 Prospěl
ARMANI MAGIC MAXIM VELVET MEDOWS GR Jana Sopoušková 187 Prospěl
AMBRA AUREA BRUNEIS VON SIRMITZ LR Zdeňka Altmanová 178 Prospěl
Vrchní rozhodčí: Stanislav Barda
DALŠÍ FOTO ZDE:  http://artemisgold.rajce.idnes.cz/17.06.2017_OVVR_-_KYSELKA
Pozn. Při rovnosti bodů řazeno dle abecedy.
 
 
Další FOTO:
Les a výcvik
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci,
tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného
a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout.
  Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet
 Pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes.
  Jste to vy, kdo dělá chyby …
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)