Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci, tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout. Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet !
                                 
                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE  / ACTION        
 
2014
 

Akce v  jednotlivých letech: ( odkazy se otevírají v novém okně )

06/2014 13. - 22. 06. 2014 Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky lovecké upotřebitelnosti
06/2014 21. 06. 2014 OVVR - PROPOZICE -  PŘIHLÁŠKA
09/2014 13.  - 14. 09. 2014  VI. Západočeské DERBY - PZ, SVP  PROPOZICE a PŘIHLÁŠKA
           ... ohlédnutí ...          
VI. Západočeské DERBY retrieverů 13. - 14. 09. 2014 - CACT – PZ, SVP

VI. Západočeské Derby retrieverů

o Pohár starosty obce Kyselky

Kyselka - Radošov   13.-14.9.2014

Poř.

Pes

Plem.

Vůdce

Poř. SZVP

Tit. SZVP

Poř. PZ

Tit. PZ

Součet

Titul

1

Pat   z Proutku

LR

Kuhová   Petra Dis.

1

CACT

2

CACT

3

Vítěz   derby

2

Black   Nikkita Wild Happiness

FCR

Rosochová   Hana

3

r.CACT

1

CACT

4

 

3

Benny   od Hradu Valdek

FCR

Rezková   Simona

2

CACT

6

r.CACT

8

 

4

Don   Pepper Zlatá kudrnka

GR

Kondělková   Lucie

6

r.CACT

3

CACT

9

 

5

Anabell   Benison

LR

Bednářová   Petra Mgr.

9

 

4

r.CACT

13

 

6

Philipp   Chlupaté štěstí

GR

Mrkva   Luboš

8

 

5

r.CACT

13

 

7

Almanza   See You Later Alligator

FCR

Řezníčková   Andrea

5

 

9

 

14

 

8

Angel   Bellissima Nera

LR

Malenová   Monika

13

 

8

 

21

 

9

Absolute   Happy of White Enny

GR

Srpová   Lucie

10

 

12

 

22

 

10

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

GR

Podracká   Naděžda

4

CACT

18

 

22

 

11

Kowalski   Replay I

LR

Šiplová   Alena

11

 

13

 

24

 

12

Aza   Wood Passion

LR

Kubička   Miloslav

7

r.CACT

17

 

24

 

13

Agatha   Sweet Albipolis

GR

Matoušková   Petra

17

 

10

 

27

 

14

Amor   Benjamin od Kojetických skal

GR

Holanová   Yvetta

18

 

14

 

32

 

15

Aldy   z Údolí Bobravy

GR

Krečmerová   Marcela

14

 

19

 

33

 

16

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

GR

Míšek   Pavel

19

 

16

 

35

 

17

Barney   Pouštní vítr

GR

Sejkora   Sabina

16

 

20

 

36

 

18

Miranda   Kerr Artemis Gold

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

15

 

21

 

36

 

 

Divine   Sunday Rusty Love

GR

Smrčková   Michala

-

 

7

 

-

 

 

Áres   Flores Vitae

GR

Janská   Hana

-

 

11

 

-

 

 

Authentic   Hope Griffella

FCR

Řezníčková   Andrea

12

 

-

 

-

 

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

LR

Andrášková   Jana Mgr.

-

 

15

 

-

 

 

Fantasy   Fren Misantos

GR

Caháková   Sabina

-

 

22

 

-

 

VI.Západočeské Derby retrieverů - Podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Black   Nikkita Wild Happiness

17

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

2

Pat   z Proutku

5

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

3

Don   Pepper Zlatá kudrnka

22

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

CACT

4

Anabell   Benison

21

LR

Bednářová   Petra Mgr.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

188

r.CACT

5

Philipp   Chlupaté štěstí

19

GR

Mrkva   Luboš

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

188

r.CACT

6

Benny   od Hradu Valdek

9

FCR

Rezková   Simona

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

r.CACT

7

Divine   Sunday Rusty Love

13

GR

Smrčková   Michala

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

 

8

Angel   Bellissima Nera

10

LR

Malenová   Monika

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

I.

184

 

9

Almanza   See You Later Alligator

4

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

3

4

4

4

4

4

4

I.

183

 

10

Agatha   Sweet Albipolis

7

GR

Matoušková   Petra

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

183

 

11

Áres   Flores Vitae

12

GR

Janská   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

182

 

12

Absolute   Happy of White Enny

23

GR

Srpová   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

3

I.

182

 

13

Kowalski   Replay I

18

LR

Šiplová   Alena

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

178

 

14

Amor   Benjamin od Kojetických skal

8

GR

Holanová   Yvetta

4

3

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

177

 

15

Aliza   ze Strakovské myslivny

16

LR

Andrášková   Jana Mgr.

4

3

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

173

 

16

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

14

GR

Míšek   Pavel

4

4

4

4

4

4

4

3

3

3

I.

172

 

17

Aza   Wood Passion

11

LR

Kubička   Miloslav

4

4

4

4

4

4

4

4

2

4

II.

180

 

18

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

15

GR

Podracká   Naděžda

4

2

4

4

4

4

4

3

4

4

II.

172

 

19

Aldy   z Údolí Bobravy

3

GR

Krečmerová   Marcela

4

2

4

4

4

4

4

3

4

4

II.

172

 

20

Barney   Pouštní vítr

2

GR

Sejkora   Sabina

3

2

4

4

4

4

4

2

4

4

II.

158

 

21

Miranda   Kerr Artemis Gold

20

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

3

4

4

1

4

4

4

4

4

III.

171

 

22

Fantasy   Fren Misantos

1

GR

Caháková   Sabina

4

3

4

4

1

4

4

3

1

3

III.

147

 

 

Authentic   Hope Griffella

6

FCR

Řezníčková   Andrea

-

3

-

-

4

4

4

4

4

-

odstoupil

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček
Rozhodčí: Tereza Hesounová, Václav Krajsa, Milan Kottek, Jan Bína
 

VI.Západočeské Derby retrieverů - Speciální zkoušky z vodní práce CACT a res.CACT

Poř.

Pes

Los

Plem.

Vůdce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Cena

Body

Titul

1

Pat   z Proutku

5

LR

Kuhová   Petra Dis.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

2

Benny   od Hradu Valdek

9

FCR

Rezková   Simona

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

3

Black   Nikkita Wild Happiness

17

FCR

Rosochová   Hana

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

r.CACT

4

Dutch   Dynamite Estrella de Oro

15

GR

Podracká   Naděžda

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.R

136

CACT

5

Almanza See You Later Alligator

4

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

 

6

Don   Pepper Zlatá kudrnka

22

GR

Kondělková   Lucie

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

r.CACT

7

Aza   Wood Passion

11

LR

Kubička   Miloslav

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

I.

136

r.CACT

8

Philipp   Chlupaté štěstí

19

GR

Mrkva   Luboš

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

I.

134

 

9

Anabell   Benison

21

LR

Bednářová   Petra Mgr.

4

4

3

4

4

4

4

4

4

4

I.

133

 

10

Absolute   Happy of White Enny

23

GR

Srpová   Lucie

4

4

3

4

4

4

4

4

4

3

I.

131

 

11

Kowalski   Replay I

18

LR

Šiplová   Alena

4

4

3

4

4

4

3

4

4

4

I.

131

 

12

Authentic   Hope Griffella

6

FCR

Řezníčková   Andrea

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

I.

130

 

13

Angel   Bellissima Nera

10

LR

Malenová   Monika

4

4

3

4

4

4

4

4

3

4

I.

129

 

14

Aldy   z Údolí Bobravy

3

GR

Krečmerová   Marcela

4

4

2

4

4

4

4

4

3

3

II.

124

 

15

Miranda   Kerr Artemis Gold

20

GR

Tlapáková   Ivana Ing.

4

4

2

4

4

4

4

4

2

4

II.

122

 

16

Barney   Pouštní vítr

2

GR

Sejkora   Sabina

4

4

1

4

4

4

4

4

3

4

III.

123

 

17

Agatha   Sweet Albipolis

7

GR

Matoušková   Petra

4

4

4

1

4

4

4

4

4

4

III.

121

 

18

Amor   Benjamin od Kojetických skal

8

GR

Holanová   Yvetta

4

4

1

4

4

4

3

4

3

3

III.

119

 

19

Oliver   Watterloo Jr. Artemis Gold

14

GR

Míšek   Pavel

4

4

1

4

4

2

4

3

4

3

III.

115

 

 

Fantasy   Fren Misantos

1

GR

Caháková   Sabina

4

4

-

-

4

-

0

-

-

-

neobstál

 

Áres   Flores Vitae

12

GR

Janská   Hana

-

-

2

0

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Divine   Sunday Rusty Love

13

GR

Smrčková   Michala

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

 

Aliza   ze Strakovské myslivny

16

LR

Andrášková   Jana Mgr.

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

neobstál

Disciplíny:
1: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2: Přinášení kachny z hluboké vody, 3: Práce v rákosí, 4: Vyhledání a dohledávka pohozené kachny, 5: Chování po výstřelu, 6: Paměť k aportu - marking, 7: Přinášení, 8: Vodění psa, 9: Poslušnost a ovladatelnost, 10: Chování na stanovišti
Vrchní rozhodčí: Miroslav Pecháček
Rozhodčí: Václav Fišer, Josef Peroutka, Stanislav Barda, František Bárta st.
Odkaz na výsledky KCHLS ZDE
OBRAZEM   13.9.2014
OBRAZEM   13.9.2014 ( od doktora )
OBRAZEM   14.9.2014 ( od doktora )
OBRAZEM  14.9.2014
OBRAZEM  VYHLÁŠENÍ
OBRAZEM  ÚČASTNÍCI
Uvolnilo se jedno místo na DERBY - více ZDE 
K nahlášení údajů můžete využít i tyto kontakty ZDE

... zkoušky a OVVR jsou pořádány pod  vedením KCHLS - sekce retrieverů :

Výsledková listina z OVVR -  ranní - rozhodčí Stanislav Barda

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 21.6.2014  ranní Kyselka - Radošov

 

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Body

Prospěl / Neprospěl

Believe  Christiny Magic Spell

GR

Baslová Jana

232

Prospěl

Christopher Bismilláhi

GR

Vacek Petr

232

Prospěl

Gerlinda Lee z Fatkovského dvora

GR

Tomčíková Blanka

222

Prospěl

Kowalski Replay I

LR

Šiplová Alena

218

Prospěl

Ibby Werra z Fatkovského dvora

GR

Rektoříková Jana

210

Prospěl

Jersey Soroka z Fatkovského dvora

GR

Tomčíková Blanka

206

Prospěl

Monica Belucci Artemis Gold

GR

Geryková Helena

206

Prospěl

Oryn Boddy Artemis Gold

GR

Čadková Ivana

202

Prospěl

Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold

GR

Míšková Petra

199

Prospěl

 

Výsledková listina z OVVR -  odpolední - rozhodčí Stanislav Barda

Ověření vlohových vlastností retrieverů - 21.6.2014 odpolední  Kyselka - Radošov

 

Jméno psa

Plemeno

Vůdce

Body

Prospěl / Neprospěl

I´m Your Life Famous Gold

GR

Podrácká Naděžda

232

Prospěl

Pedro Misantos

GR

Suchánková Martina

232

Prospěl

Bumble Bee Neposlušné štěně

GR

Kosmák David

215

Prospěl

Britney Sweet Albipolis

GR

Kamešová Jana

214

Prospěl

Darcing Cowboy Bohemia Ariston

FCR

Procházková Květa

207

Prospěl

Ciel Coeur Canin

LR

Kůstková Martina

198

Prospěl

Ulla z Měsíčních plání

GR

Soukupová Blanka

188

Prospěl

Ava Albus Salus

GR

Doleželevá Martina

 

Odstoupila

 

OVVR  Kyselka - RADOŠOV  -  21.6.2014 -  VÝSLEDKY na KCHLS  ZDE .... a FOTO ZDE

 
 
 
Další FOTO:
Artemis Gold Kennel
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
 Foto z výcviku ... ZDE/HERE
"Letní" foto z revíru ... ZDE/HERE
 "Zimní" foto z revíru ... ZDE/HERE
 Další foto v ALBUMU
 Jak postupovat při výcviku ... ZDE/HERE

Akce v  jednotlivých letech : ( odkazy se otevírají v novém okně )

přejděte na aktuální   ROK  
Navštivte také
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2018 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2017 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2016 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2015 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2014 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2013 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2012 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2011 se můžete podívat  ZDE
               Na průběh "dovolené" a OVVR z roku 2010 se můžete podívat  ZDE
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
… pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá,
 co dělá, protože je pes
 a myslí jako pes.
 Jste to vy,
 kdo dělá chyby …