Aura                 Sára             Nike               Dina                 Sisi           Shaki             Scooby         Chilli                       Benny                                                      
     
 
N O V I N K Y  v CHS ! / NEWS in Kennel !
přejděte na aktuální ROK
  2021  
  2020  
  2019  
  2018  
  2017  
  2016  
  2015  
  2014  
  2013  
  2012  
  2011  
  2010  
  2009  
  2008  
Navštivte také dovolená a OVVR
  přejděte na aktuální ROK  
    2021    
    2020    
    2019    
    2018    
    2017    
    2016    
    2015    
    2014    
    2013    
    2012    
    2011    
    2010    
Benny :-)
Benny :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)

 

                                 
                                 
                       

Freddy Artemis

 Gold  " U " ... :-)      
                        AKCE / EVENTS        
 
2020
 

Vzhledem k situaci v zemi a v Evropě (covid-19),
prosím, bedlivě sledujte naše stránky nebo stránky klubu, ČMKU a ostatních institucí,
poněvadž může dojít ke ZMĚNĚ termínů akcí !!!

 

Akce v  jednotlivých letech: ( odkazy se otevírají v novém okně )

Všechny fotky, výsledky a reportáže ke stažení v událostech na FB ZDE

08/2020
15.05.- 24.05.2020
31.07. - 09.08.2020
Dovolená s retrieverem, příprava na OVVR a zkoušky
přihláška  PROPOZICE * informace také najdete v události na FB
  Účastníci: NOVĚ rok 2020 - SKUPINA na FB
08/2020
22.05.2020 (pátek)
07.08.2020 (pátek)
OVVR - PROPOZICE *  PŘIHLÁŠKA * informace také najdete v události na FB
Zkušební řád na OVVR ke stažení v PDF ZDE
08/2020
23.05.2020
08.08.2020 (sobota)
Klubové PZ -  PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA *  informace také na FB
09/2020 05. - 06.09.2020 XII. Západočeské DERBY retrieverů * PZ a SVP * PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA * FB
09/2020 18. - 20.09.2020 VZPR CACT PROPOZICE * PŘIHLÁŠKA* FB

           ... ohlédnutí ...         

Zkoušky a OVVR jsou pořádány pod vedením KCHLS - sekce retrieverů:

WEB "nový*NEW" KCHLS
WEB "starý*OLD" KCHLS
ON - LINE PŘIHLÁŠENÍ na zkoušky
Výsledky ze svodu loveckých psů KCHLS - sekce retrieverů
Ověření vrozených vlastností retrieverů Kyselka - Radošov 2020
Na OVVRka bylo přihlášeno 29 retrieverů, proto musely proběhnout dvoje zkoušky
I. zkoušky 7.8.2020 ...  vrchní rozhodčí p. Stanislav Barda  ( CZ )
II. zkoušky 7.8.2020 ... vrchní rozhodčí p. Stanislav Barda  ( CZ )
Artemisáčci prospěli na zkouškách OVVR :
Santiago Calatrava Artemis Gold prospěl 174. bodů
Samantha Fox Artemis Gold prospěla 232. bodů
Sarah Anna Bell Artemis Gold prospěla 154. bodů
Scarlett Johansson Artemis Gold prospěla 232. bodů

Moc moc moc děkujeme páníčkům  za prezentaci našich odchovů !!!

OVVR - 7.6.2020 - ranní
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
ChV
 2 
Nos
 3 
ApT
 4 
VVd
 5 
VVl
 6 
Och
 7 
ApV
 8 
Kon
 9 
Chu
Body Hodn. Povaha
1 Aura Rose Klondeik Bohemia Gold 9 GR Monika Kliková Tyršova 179 Tachov 34701 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
2 Danny Rock Point 8 GR Frank Kristová Lucie Žihle 325 33165 Žihle 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
3 Samanta Fox Artemis Gold 15 GR Pavel Míšek Radošov 192 36272 Kyselka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
4 Scarlett Johanson Artemis Gold 5 GR Jana Baslová Libědice 164 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
5 Walda Misantos 12 GR Petr Hájek Borovy 13 33401 Přeštice 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
6 Abbie Angel Klondeik Bohemia Gold 7 GR Radka Malá Zahradní 104 25228 Vonoklasy 4 4 4 4 4 4 3 4 4 222 prospěl standardní
7 Orfeus Bri-Col Black and White 3 LR Jan Košina Gutova 1870/40 Praha 10 4 4 3 3 4 4 4 4 4 221 prospěl standardní
8 Eimi Red z Měsíčních plání 11 GR Alena Hlaváčková Mgr.Okounov 11Klášterec nad Ohří 4 4 3 4 4 4 3 4 4 214 prospěl standardní
9 Charon Apraxia Felon 6 GR Cvrčková Ilona Kyšická 80 Letkov 32600 Plzeň 4 4 1 4 4 4 4 4 4 208 prospěl standardní
10 Desperado Rock Point 14 GR Karel Bubeníček Duhová 380 Postřižín 25070 4 4 4 4 2 4 1 2 4 186 prospěl standardní
11 Giacomo Bellissima Nera 10 LR Dana Charvátová Opletalova 1905 Roztoky 252 63 4 4 1 4 4 4 1 3 4 174 prospěl standardní
12 Santiago Calatrava Artemis Gold 4 GR Miluše Sejkora Vorstadtstrase 43/1 73614 Schordorf 4 4 4 4 3 4 1 2 2 174 prospěl standardní
13 Sarah Anna Bell Artemis Gold 1 GR Kateřina Tvrdková Vodná 45 Bečov 364 64 4 4 1 4 4 4 1 2 2 154 prospěl standardní
  Dee o Gee z Měsíčních plání 2 GR Alena Hlaváčková Mgr.Okounov 11Klášterec nad Ohří 4 4 1 4 4 2 0 - - - neprospěl standardní
  Asterix od Habrovického rybníka 13 GR Jonáš Šabata Stružná 114 364 72 Stružná 4 4 0 - - - - - - - neprospěl standardní
OVVR 7.6.2020 - odpolední
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1 
ChV
 2 
Nos
 3 
ApT
 4 
VVd
 5 
VVl
 6 
Och
 7 
ApV
 8 
Kon
 9 
Chu
Body Hodn. Povaha
1 Colin od Lužeckého potoka 1 LR Jiří Kopecký Nejedlého 515 Ostrov 36301 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
2 Yabou Bonny Dux 10 FCR Kateřina Lisá Bdeněves 23 33032 Kozolupy 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 prospěl standardní
3 Abeya Minatey 5 LR Nikol Doležalová Nádražní 433 Pernink 4 4 4 4 2 4 4 4 4 224 prospěl standardní
4 Baron Kendy Gold 7 GR Roman Lang Maršovice 101,468 01 Jablonec nad Nisou 4 4 4 4 4 4 3 4 4 222 prospěl standardní
5 Brayen Kendy Gold 2 GR Pavlína Tláskalová Kyjická 4653 43004Chomutov 4 4 4 4 4 4 3 4 4 222 prospěl standardní
6 Midnight Lady Černá Sluníčka 3 FCR Jitka Láníková Nová Čtvrť 639 664 11 Zbýšov 4 4 3 4 4 4 3 4 4 214 prospěl standardní
7 Daisy Ora Amiko 8 GR Anna Nová Krátká 248 330 01 Kyšice 3 4 4 3 4 4 2 4 4 206 prospěl standardní
8 Dakota Rock Point 6 GR Radek Zatloukal Tř.Osvobození 21 792 01 Bruntál 4 4 1 4 3 4 4 4 4 204 prospěl standardní
9 Lorbelle Abraham 4 GR Hana Šebková Letohradská 756/52 Praha 7 4 4 4 4 2 4 2 4 4 204 prospěl standardní
10 Hanna Bellissimanera 11 LR Ing.Irena Špačková Lesní 2085/26 České Budějovice 4 4 1 4 4 4 2 2 4 180 prospěl standardní
11 Deanor Roflyn´s 9 LR Jiří Merha Palackého 3953 430 01 CHomutov 4 4 1 4 4 4 1 2 2 154 prospěl standardní
Disciplíny:
1: Chování po výstřelu, 2: Nos, 3: Aport v terénu, 4: Vodění psa na vodítku, 5: Vodění psa na volno, 6: Ochota k práci ve vodě, 7: Aport z vody, 8: Kontakt s vůdcem, 9: Vrozená chuť k práci

Odkaz na událost na FB ZDE

FOTO

Reportáž z dovolené, výcviku a OVVR: ZDE

Klubové podzimní zkoušky CACT 8.8.2020 Kyselka - Radošov

Queen Cleopatra Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 236 bodů  CACT  a 2. místo !

WCH Queen Cleopatra Artemis Gold "U"

Vítězové:
Vítěz zkoušek: Excellent Jackie Wild Happiness s vůdkyní Hankou Rosochovou
Klubové podzimní zkoušky Kyselka - Radošov 8.8.2020 - VÝSLEDKY:
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Excellent Jackie Wild Happiness 7 FCR Rosochová Hana, Ing. 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) CACT
2 Queen Cleaopatra Artemis Gold 20 GR Václav Kučava 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 227 (40) CACT
3 Christopher Bismilláhi 10 GR Vacek Petr 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (39) r.CACT
4 Darwin Kendy Gold 21 GR Petra Foldova 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 3 4 I. 223 (40)  
5 Just Like an Angel Something Beautiful 18 LR Nikol Doleželová 4 3 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (40) CACT
6 Walda Misantos 9 GR Petr Hájek 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 222 (40)  
7 Bombastic Angela Griffella 8 FCR Saidlová Gabriela 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 221 (39) r.CACT
8 Queen Victoria Artemis Gold 4 GR Míšek Pavel 4 4 4 4 3 4 4 3V 4 4 3 4 I. 220 (40)  
9 Camaro od Písnických rybníků 11 LR Lenka Mrázková 4 4 3 3 4 4 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (39) r.CACT
10 Federico Sidus Aureum 13 GR Blanka Soukupová 4 4 4 3 4 3 4 4V 4 4 4 3 I. 216 (39)  
11 Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold 3 GR Míšková Božena 4 4 3 4 3 4 4 3V 4 4 3 4 I. 215 (40)  
12 Dream Max Ricci 22 GR Janská Hana 4 3 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 3 I. 215 (38)  
13 Caya Rock Point 19 GR Holečková Libuše 4 2 3 4 3 4 4 4R 4 3 4 4 I. 199 (39)  
14 Banana Pretty Mama Optimus Canis 23 FCR Alena Králová 4 4 4 2 4 4 4 4V 4 4 4 4 II. 222 (40)  
15 Samantha Fox Artemis Gold 6 GR Míšek Pavel 4 3 4 4 2 4 4 4V 4 4 3 4 II. 215 (40)  
16 SILVER SKYDIVER ADVOCATE 14 LR Šiplová Alena 4 4 4 3 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (38)  
17 Witty Whisper Bonny Dux 5 FCR Jan Krejčík 4 4 3 2 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 207 (38)  
18 Vanilka Z Měsíčních plání 2 GR Mgr. Alena Hlaváčková 4 3 2 3 2 4 4 3V 4 4 2 4 II. 192 (40)  
19 Goofy Star on the Sky 1 LR Ludmila Švecová 4 2 2 2 3 4 4 4R 4 4 3 3 II. 180 (37)  
20 Dotty Blossoming Meadow 12 LR Luboš Braun 4 4 4 2 1 4 4 4V 4 4 4 3 III. 204 (37)  
21 Quijote de La Mancha Artemis Gold 24 GR Šimek Pavel 2 2 3 3 4 1 4 4V 3 3 4 3 III. 165 (36)  
  Kissy Nice Friend 16 LR Petr Chládek - - 4 3 2 - 4 4V - - 0 - neobstál
  Bessy Kendy Gold 15 GR Soukupová Blanka - - 3 0 - - - - - - - - neobstál
  Phillip Reeve Power Artemis Gold 17 GR Jitka Davidová - - 0 - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: Zdeněk Pils
Rozhodčí: Stanislav Barda, Jan Bína, Václav Fišer, Josef Peroutka, František Bárta st., František Bárta ml., Jaroslav Bejda, Miroslav Pecháček
 
VIDEO ROZSTŘEL - Queen Victoria Artemis Gold - GR
VIDEO ROZSTŘEL - Excellent Jackie Wild Happiness - FCR
Další odkaz na REPORTÁŽ a FOTO

FOTO ZDE

Výsledky a FOTO na  webu klubu ZDE
VIDEO - řeč vítězky
VIDEO - TRUBAČ
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava
Hanka Rosochová - CHS Wild Happiness
Manželé Holanovi - CHS z Kojetických skal
Lenka Mrázková
CHS Artemis Gold
a ostatní ...
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
Odkaz na událost FB - ZDE

XII. Západočeské derby Kyselka-Radošov 5. - 6. 9. 2020 * KPZ a KSVP (CACT)

"Naše barvičky" AG  hájili:

 Queen Cleopatra Artemis Gold * Quijote de La Mancha Artemis Gold

Queen Cleopatra Artemis Gold

Podzimní zkoušky  I.cena 236 bodů Res. CACT Zkoušky z vodních prací I.cena 162 bodů v DERBY 6. místo !

Quijote de La Mancha Artemis Gold

Podzimní zkoušky  III.cena 190 bodů  Zkoušky z vodních prací II.cena 145 bodů v DERBY 19. místo !

Reportáž z DERBY - ZDE
VÝSLEDKY a vítězové:

XII. Západočeské Derby Kyselka 2021

Kyselka Radošov
Poř. Pes Plem. Vůdce Podzimní zkoušky Zkoušky z vodní práce Součet
pořadí
Titul
Poř. Titul Cena Body Poř. Titul Cena Body
1 Rhapsody Misantos GR Vacková Alena 2 CACT I. 232 3   I. 172 5 Vítěz Derby
2 Christopher Bismilláhi GR Vacek Petr 4   I. 232 1 CACT I. 172 5  
3 Chris z Královských teras GR Michal Novak 5   I. 227 2 r.CACT I. 172 7  
4 Banana Pretty Mama Optimus Canis FCR Alena Králová 1 CACT I. 232 9   I. 163 10  
5 Baffi Wood Passion LR Záruba Zdeněk 8 CACT I. 220 4 CACT I. 172 12  
6 Queen Cleaopatra Artemis Gold GR Václav Kučava 3 r.CACT I. 232 11   I. 162 14  
7 Bombastic Angela Griffella FCR Gabriela Saidlová 6 r.CACT I. 223 8 r.CACT I. 167 14  
8 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků FCR Alena Dragounová, DiS. 7   I. 222 7 CACT I. 168 14  
9 Dancing Queen Amazing Frace LR Luboš Braun 9 r.CACT I. 218 13   I. 159 22  
10 Excellent Jackie Wild Happiness FCR Rosochová, Hana, Ing. 10   I. 217 14   I. 157 24  
11 Brook ze Zlaté skalky GR MVDr. Navrátilová Šárka 20   II. 195 5   I. 172 25  
12 Allesy Camian´s GR Ing. Petr Jílek 16   II. 211 12   I. 161 28  
13 Hetty Mia Belle Moravia LR Kučerková Magdalena 18   II. 207 10 r.CACT I. 163 28  
14 Frappuccino Dorado Blanco GR Roman Kaiml 14   II. 213 16   II. 160 30  
15 Walda Misantos GR Petr Hájek 13   II. 214 18   II. 156 31  
16 SILVER SKYDIVER ADVOCATE LR ŠIPLOVÁ ALENA 12   II. 214 20   II. 147 32  
17 Dream Kiara Silvis Sancti Huberti GR Martin Ventluka 15   II. 213 19   II. 147 34  
18 Allecia Salomé Happy Event LR Karolína Veselá 17   II. 207 17   II. 156 34  
19 Quijote de La Mancha Artemis Gold GR Šimek Pavel 21   III. 190 21   II. 145 42  
  Antoinette Camian's GR Jaroslav Šimůnek 11   I. 217 -   - - -  
  Extra Help From Bohemia Starlight GR Jakub Hroděj -   - - 15   II. 162 -  
  NORTHERN STAR Something Beautiful LR Chládková Monika MUDr. 19   II. 207 -   - - -  
  Annie z Vraclavských lesů a luk GR Bc. Michaela Kepková -   - - -   - - -  
 

Západočeské Derby retrieverů-Klubové podzimní zkoušky CACT a res.CACT

Kyselka 5.6.2020
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 Cena Body Titul
1 Banana Pretty Mama Optimus Canis 15 FCR Alena Králová 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
2 Rhapsody Misantos 17 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) CACT
3 Queen Cleaopatra Artemis Gold 12 GR Václav Kučava 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36) r.CACT
4 Christopher Bismilláhi 4 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 I.R 232 (36)  
5 Chris z Královských teras 22 GR Michal Novak 4 4 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 227 (36)  
6 Bombastic Angela Griffella 20 FCR Gabriela Saidlová 4 3 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 I. 223 (35) r.CACT
7 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 3 FCR Alena Dragounová, DiS. 4 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 3 I. 222 (35)  
8 Baffi Wood Passion 23 LR Záruba Zdeněk 4 4 4 4 3 4 4 4R 4 4 4 4 I. 220 (35) CACT
9 Dancing Queen Amazing Frace 8 LR Luboš Braun 4 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 3 3 I. 218 (34) r.CACT
10 Excellent Jackie Wild Happiness 7 FCR Rosochová, Hana, Ing. 4 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 3 3 I. 217 (35)  
11 Antoinette Camian's 13 GR Jaroslav Šimůnek 4 2 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 I. 217 (35)  
12 SILVER SKYDIVER ADVOCATE 18 LR ŠIPLOVÁ ALENA 4 4 4 2 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 214 (36)  
13 Walda Misantos 1 GR Petr Hájek 4 4 3 3 2 4 4 4V 4 4 4 4 II. 214 (36)  
14 Frappuccino Dorado Blanco 5 GR Roman Kaiml 4 4 2 3 4 4 4 3V 4 4 4 4 II. 213 (36)  
15 Dream Kiara Silvis Sancti Huberti 11 GR Martin Ventluka 4 4 3 4 2 4 4 4V 4 4 4 3 II. 213 (35)  
16 Allesy Camian´s 10 GR Ing. Petr Jílek 4 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 2 II. 211 (32)  
17 Allecia Salomé Happy Event 14 LR Karolína Veselá 4 3 4 2 4 4 4 3V 4 4 4 3 II. 207 (33)  
18 Hetty Mia Belle Moravia 19 LR Kučerková Magdalena 4 1 4 4 3 4 4 4V 4 3 4 4 II. 207 (33)  
19 NORTHERN STAR Something Beautiful 21 LR Chládková Monika MUDr. 4 4 3 4 4 4 4 2V 4 3 4 3 II. 207 (32)  
20 Brook ze Zlaté skalky 2 GR MVDr. Navrátilová Šárka 4 3 2 2 4 4 4 4V 4 4 4 2 II. 195 (32)  
21 Quijote de La Mancha Artemis Gold 6 GR Šimek Pavel 4 2 1 3 4 4 4 4V 4 3 4 3 III. 190 (32)  
  Extra Help From Bohemia Starlight 9 GR Jakub Hroděj - - 0 4 - - - - - - - - neobstál
  Annie z Vraclavských lesů a luk 16 GR Bc. Michaela Kepková - - - - - - - - - - - - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Vyhledávání, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Dohledávka a přinášení pernaté, 7: Chování po výstřelu, 8: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 9: Radost z práce, 10: Poslušnost a ovladatelnost, 11: Aport v terénu, 12: Přinášení

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Antonín Míšek, Bohuslav Papež, Jan Bína, Pavel Míšek, Stanislav Barda
 

Západočeské Derby retrieverů-Klubové zkoušky vodní práce

Kyselka Radošov 6.9.2020
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 Cena Body Titul
1 Christopher Bismilláhi 4 GR Vacek Petr 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
2 Chris z Královských teras 22 GR Michal Novak 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) r.CACT
3 Rhapsody Misantos 17 GR Vacková Alena 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48)  
4 Baffi Wood Passion 23 LR Záruba Zdeněk 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48) CACT
5 Brook ze Zlaté skalky 2 GR MVDr. Navrátilová Šárka 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 I.R 172 (48)  
6 Cecilie Déda ze Štěpánova mlýna 24 GR Jitka Eisenhammerová 4 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 I. 168 (48)  
7 Gracie Sandvika od Turoveckých rybníků 3 FCR Alena Dragounová, DiS. 4 4 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 168 (48) CACT
8 Bombastic Angela Griffella 20 FCR Gabriela Saidlová 4 3 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 167 (46) r.CACT
9 Banana Pretty Mama Optimus Canis 15 FCR Alena Králová 4 4 3 3 4 4 4V 4 4 4 I. 163 (47)  
10 Hetty Mia Belle Moravia 19 LR Kučerková Magdalena 4 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 I. 163 (45) r.CACT
11 Queen Cleaopatra Artemis Gold 12 GR Václav Kučava 4 2 4 4 4 4 4V 4 4 4 I. 162 (47)  
12 Allesy Camian´s 10 GR Ing. Petr Jílek 4 3 4 3 4 4 4V 4 3 4 I. 161 (47)  
13 Dancing Queen Amazing Frace 8 LR Luboš Braun 4 3 4 4 4 3 4V 4 3 4 I. 159 (42)  
14 Excellent Jackie Wild Happiness 7 FCR Rosochová, Hana, Ing. 4 3 4 3 4 3 4V 4 4 4 I. 157 (44)  
15 Extra Help From Bohemia Starlight 9 GR Jakub Hroděj 2 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 II. 162 (48)  
16 Frappuccino Dorado Blanco 5 GR Roman Kaiml 2 4 4 4 4 4 4V 4 3 4 II. 160 (47)  
17 Allecia Salomé Happy Event 14 LR Karolína Veselá 4 4 2 4 4 3 4V 4 4 4 II. 156 (45)  
18 Walda Misantos 1 GR Petr Hájek 2 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 II. 156 (43)  
19 Dream Kiara Silvis Sancti Huberti 11 GR Martin Ventluka 2 3 4 3 4 3 4V 4 4 4 II. 147 (45)  
20 SILVER SKYDIVER ADVOCATE 18 LR ŠIPLOVÁ ALENA 4 3 4 2 4 3 4V 3 4 4 II. 147 (41)  
21 Quijote de La Mancha Artemis Gold 6 GR Šimek Pavel 2 3 4 4 4 3 4V 3 4 4 II. 145 (43)  
  Antoinette Camian's 13 GR Jaroslav Šimůnek - 1 - - - - - - - - odstoupil
  NORTHERN STAR Something Beautiful 21 LR Chládková Monika MUDr. - - - - - - - - - - odstoupil
  Annie z Vraclavských lesů a luk 16 GR Bc. Michaela Kepková - - - - - - - - - - odstoupil

Disciplíny:
1: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 2: Vyhledávání v rákosí, 3: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 4: Aport v terénu, 5: Chování po výstřelu, 6: Přinášení, 7: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Chování na stanovišti u vody, 10: Radost z práce

Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Zdeněk Pils, Václav Fišer, Miroslav Pecháček, Antonín Míšek, Bohuslav Papež, Jan Bína, Pavel Míšek, Stanislav Barda
FOTOGALERIE ZE ZKOUŠEK - KCHLS - sekce RETRIEVER
Událost DERBY na FB - ZDE
FOTO a VIDEO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Alena Hlaváčková - CHS Měsíční pláně
Pivnice Drahovice Václav Kučava
Jana Baslová - CHS Magic Spell
CHS Artemis Gold
a ostatní
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
 
Ročenky jednotlivých DERBY a ohlédnutí na ta DERBY minulá ...
ke stažení v PDF DERBY*KNIHA
První vydání Nulté vydání
2008 - 2018 2008 - 2017
Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT
Kyselka - Radošov 18.9.-20.9.2020
Queen Cleopatra Artemis Gold "U"
I. cena 416. bodů Res.CACT - 2. místo !
VIDEO

Quijote de La Mancha Artemis Gold

II. cena 416. bodů 10.místo !
Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů - CACT a res.CACT
Kyselka - Radošov 18.9.-20.9.2020
VÝSLEDKY:
Poř. Pes Los Plem. Vůdce  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Cena Body Titul
1 Rhapsody Misantos 13 GR Vacek Petr 4 4 4S 4Z 4 4 3V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 I. 539 (60) CACT, nejl. barva
2 Queen Cleopatra Artemis Gold 6 GR Václav Kučava 4 4 4S 4V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 I. 511 (57) r.CACT
3 Daffy ze Starého Brázdima 16 FCR Šrenková Zdenka 4 4 2S 4V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 510 (58)  
4 Christopher Bismilláhi 11 GR Vacek Petr 4 4 4S 2V 4 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 3 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 II. 498 (59)  
5 Emma Elisabeth Alfa Sirius 5 LR Eva Černá 4 4 3S 4V 4 3 4V 4 3 3 4 2 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 496 (58)  
6 Dream Max Ricci 14 GR Janská Hana 4 4 3S 4V 4 3 4V 4 3 4 2 3 4V 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 II. 490 (60)  
7 Moonlight Shadow de la Légende de l'Or du Rhin 8 GR Hana Homolková 4 4 4S 2V 4 4 4R 3 3 3 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 II. 483 (59) nejl. voda
8 SILVER SKYDIVER ADVOCATE 15 LR ALENA ŠIPLOVÁ 4 4 4V 3V 3 4 3R 3 4 4 4 4 3V 4 4 4 2 3 4 3 2 3 3 4 4 3 II. 449 (58)  
9 Hetty Mia Belle Moravia 10 LR Kučerková Magdalena 4 4 2S 3V 4 3 3V 4 2 3 2 4 3V 4 4 4 2 1 4 4 4 3 3 4 4 4 II. 436 (58)  
10 Quijote de La Mancha Artemis Gold 18 GR Šimek Pavel 4 4 3S 2V 3 4 4R 4 4 4 2 3 4V 4 4 2 3 2 2 3 4 2 3 4 4 3 II. 416 (55)  
11 Beautiful Connie Silvis Sancti Huberti 7 GR Denisa Štýbnarová 4 4 4S 1V 3 4 4V 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 III. 489 (60) nejl. pole, nejl. les
12 Dream For Craze Of Golden Cheer 1 GR Jarmila Pokorná, Ing. 4 4 4S 2V 3 4 4V 4 4 3 4 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 1 3 4 4 4 3 III. 474 (56)  
13 Fleur de Lis Tercius 3 FCR Vobrubová Barbora Mgr. 4 4 4V 1V 4 2 4V 1 3 4 3 4 4V 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 III. 456 (55)  
14 Camaro od Písnických rybníků 12 LR Lenka Mrázková 4 4 4S 3V 4 4 4R 4 3 4 2 4 4V 4 4 1 1 4 4 4 4 3 4 3 4 3 III. 450 (54)  
15 Jolly Roger Tercius 2 FCR Žampachová Eva MUDr. 4 4 4S 2V 4 1 4V 4 3 3 4 2 3V 3 3 1 1 4 4 4 4 2 4 3 4 4 III. 415 (53)  
16 Antoinette Camian's 19 GR Jaroslav Šimůnek 4 4 4S 2V 4 1 4V 4 2 3 4 4 4V 2 4 1 1 4 4 4 4 3 4 2 4 3 III. 415 (48)  
  Amálka z Vraclavských lesů a luk 9 GR Brýdlová Jana - 4 4V 4V 3 4 4R 3 4 4 4 0 2V - - 3 4 4 4 4 - 4 4 4 4 - neobstál
  Harry Potter Aurea Rosa 4 GR Eva Bučková 4 4 4S 3V 3 3 4V 4 4 4 4 2 4V 4 4 - - - 0 4 4 - - 0 - 4 neobstál
  Just Like an Angel Something Beautiful 17 LR Nikol Doleželová - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - 0 - neobstál
Disciplíny:
1: Nos, 2: Chování po výstřelu, 3: Práce před barvou (S = šoulačka, V = následování volné, R = následování na řemeni), 4: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (H = hlasič, Z = oznamovač, V = vodič), 5: Přinášení vlečené srstnaté, 6: Dohledávka a přinášení srstnaté zvěře (2 ks), 7: Odložení (V = volné, R = na řemeni), 8: Chování na stanovišti v lese, 9: Poslušnost a ovladatelnost (les), 10: Radost z práce/les, 11: Navádění na 2 kachny na hluboké vodě, 12: Dohledávka kachny pohozené v rákosí, 13: Vodění psa (V = volné, R = na řemeni), 14: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 15: Radost z práce (voda), 16: Navádění na 2 ks pernaté (1. kus), 17: Navádění na 2 ks pernaté (2. kus), 18: Vyhledávání, 19: Dohledávka a přinášení pernaté a srstnaté, 20: Přinášení vlečené pernaté, 21: Aport v terénu, 22: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 23: Radost z práce (pole), 24: Přinášení srstnaté, 25: Přinášení pernaté, 26: Přinášení kachny
Vrchní rozhodčí: František Bárta st.
Rozhodčí: Bína Jan, Kottek Milan Ing., Pils Zdeněk, Pecháček Miroslav, Bejda Jaroslav, Barda Stanislav, Míšek Antonín, Fišer Václav, Peroutka Josef, Lejsek Jan
FOTO
Událost na FB ZDE
Další INFO, výsledky a fotogalerii ze zkoušek najdete na stránkách klubu KCHLS: ZDE * FOTO
Sponzoři:
Mountfield
Hana a Miloš Ztratilovi - Restaurace Na špici Radošov
Vojenské lesy a statky s.p. Karlovy Vary
Obec Kyselka
FASTR Most - manželé Vackovi
Manželé Šiplovi - CHS BellissimaNera
Pivnice Drahovice Václav Kučava
Fi. Holandia
Fi. Marbez
CHS Artemis Gold
a ostatní ...
Občerstvení v terénu zajišťovala Fi. Vápno - Luděk Vápeník
Reportáž ze zkoušek ZDE
 
 
Další FOTO:
Scooby Doo - Cheek to Cheek Don Quijote
VYUŽITÍ  retrieverů v lovecké praxi  ... čtěte ZDE/HERE
Les a výcvik
Dokonalá harmonie a souhra Vás a Vašeho psa při práci,
tréninku i při společných hrách zavede do netušených krajin nádherného
a plnohodnotného vztahu, který může mezi člověkem a psem vzniknout.
  Nic není zadarmo. A nad takovým vztahem už stojí za to přemýšlet.
 Pes nikdy nedělá chybu.
Je to pouze pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes.
  Jste to vy, kdo dělá chyby …
Všechny prezentace, FOTA a VIDEA najdete níže:

  Bookmark and Share
   
Benny :-)
Scooby :-)
Benny :-)
Shaki :-)
Benny :-)
Benny :-)